بهره مندی شهروندان بردسیری از اجرای طرح مداخلات اجتماع محور

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر از اجرای طرح مداخلات اجتماع محور با مشارکت 12 دستگاه اجرایی شهرستان در روستای سرملک و منطقه محله شرق کارخانه قند بردسیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ حسین نامجو با اشاره به اجرای طرح مداخلات اجتماع محور با هدف کاهش آسیب های اجتماعی توسط جمعیت هلال احمر در مناطق روستایی و حاشیه نشین شهرها افزود: هم اکنون با همکاری فرمانداری و ۱۱ دستگاه اجرایی در شهرستان، طرح مداخلات اجتماع محور در روستای سرملک و منطقه محله شرق کارخانه قند در حال اجرا است.

وی افزود: با همکاری اداره بهزیستی استان تا کنون ۲۳ نفر از بانوان روستای سرملک توسط کارشناسان بهزیستی مشاوره شدند.

وی با اشاره به اجرای طرح پیک امید توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مناطق مذکور خاطرنشان کرد: اجرای برنامه های شاد و در اختیار قرار دادن کتاب های متنوع برای استفاده کودکان، نوجوانان و جوانان از اهداف اجرای این طرح است.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بردسیر تصریح کرد: خانه جوان با همکاری اداره ورزش و جوانان در روستای سرملک با هدف اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی تشکیل شده است.

نامجو در پایان افزود : طرح مداخلات اجتماع محور در شهرستان بردسیر با همکاری فرمانداری، شهرداری، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، بهزیستی، حوزه علمیه، ارشاد اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فنی و حرفه ای، کمیته امداد امام خمینی (ره)، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور در حال اجرا است.