رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال: از جوانان به عنوان سرمایه‌های اجتماعی در پیشبرد اهداف استفاده شود/ ارزیابی‌ها باید کارشناسی، دقیق، متقن و علمی باشد

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال گفت: در این وضعیت خشکسالی اعتباری و مشکلات اقتصادی، از ظرفیت جوانان به عنوان سرمایه‌های اجتماعی در پیشبرد اهداف استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ دکتر محمد گل فشان در شورای معاونین سازمان جوانان اظهار داشت: ارزیابی‌ها در عملکرد و فعالیت و اقدامات باید کارشناسی، دقیق، متقن و علمی باشد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال افزود: دستگاههایی که ارزیابی عملکرد را بر عهده دارند نباید ذی نفع باشد و باید خارج از معاونت ها ارزیابی اتفاق بیفتد.

وی تصریح کرد: هفت استان توانسته اند در این شرایط اقتصادی و اعتبارات کم با تلاش و کار شبانه روزی در ارزیابی های انجام شده بهترین امتیازات را کسب کنند که قابل تقدیر است.

گل فشان بیان کرد: در این وضعیت خشکسالی اعتباری و مشکلات اقتصادی، از ظرفیت جوانان به عنوان سرمایه‌های اجتماعی در پیشبرد اهداف استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: باید جمعیت هلال احمر با حضور جوانان، پویا، فعال و اثربخش باشد و از همه جوانان به بهترین و شایسته ترین تحو بهره گیری کنیم و فرصت حضور و نشان دادن توانمندی ها را بدهیم.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال در ادامه گفت: استان های برتر توانستند در هفته حجاب و عفاف و بزرگداشت دهه کرامت تلاش های خوبی را نشان دهند که بسیار با ارزش است.

وی عنوان کرد: دهه کرامت از قم شروع شد و معاونت جوانان قم نیز تلاش خوبی داشته است، طرح دهه کرامت در پاسداشت میلاد حضرت معصومه (س) تا ولادت هشتمین خورشید ولایت امام رضا (ع) بود و برنامه های مختلفی در همه استان های کشور برگزار شد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال گفت: اجرای برنامه های زیارتی و مولودی خوانی که با توجه به شیوع ویروس کرونا بصورت مجازی برگزار شد، برپایی جشنواره ها و مسابقات مختلف، تکریم بانوان فعال، برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف، برگزاری جشن تکریم دختران با رعایت پروتکل بهداشتی و … از جمله تلاش های ارزنده است که در گرامیداشت دهه کرامت اجرا شدند.

وی افزود: ضمن تشکر از همکاری همه استان های کشور، از استان های قم، فارس، همدان و اردبیل برای قدردانی از زحمات همکاران در اجرای برنامه های خاص تقدیر می‌کنیم.

گل فشان تصریح کرد: طرح حجاب و عفاف با هدف ترویج فرهنگ زندگی سالم و پیشگیری از آسیب های اجتماعی همزمان با سالروز حمله عوامل رژیم شاه ملعون به مسجد گوهرشاد با استقبال همه استان های کشور برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: عمده برنامه های اجرا شده در این طرح شامل وبینار آموزشی عفاف و حجاب، برنامه های فرهنگی و اجتماعی، تقدیر از بانوان شایسته و … بوده است.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال عنوان کرد: در این طرح نیز استان های سیستان و بلوچستان، اصفهان و یزد به عنوان استان های برتر انتخاب شدند که جای تقدیر دارد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید