اجرای طرح کارزار رسانه با شعار یاریگران زندگی در سیستان و بلوچستان

سرپرست جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان از اجرای طرح کارزار رسانه با هدف کاهش آسیب های اجتماعی به مناسبت هفته دولت در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان، علیرضا میربهاءالدین با اشاره به فعالیت های اثربخش جمعیت هلال احمر در حوزه آسیب های اجتماعی به عنوان بزرگترین نهاد عام المنفعه در مسیر توسعه فرهنگی و اجتماعی در جامعه گفت: طرح کارزار رسانه با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و صدا و سیمای مرکز استان؛ و از ظرفیت حداکثری اعضای جوانان و سرگروه های طرح ملی پیمان در روستای نوکجوب در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح آگاه سازی و اطلاع رسانی اقشار جامعه به منظور پیشگیری از اعتیاد و کاهش آسیب های اجتماعی در زمینه ارتقا فرهنگ عمومی و ایجاد آگاهی و نگرش نسبت به مواد مخدر برگزار شد.
میربهاءالدینی با اشاره به اینکه طرح کارزار رسانه بر اساس تفاهم نامه سه جانبه جمعیت هلال احمر با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و صدا و سیمای مرکز استان منعقد شده است، خاطرنشان کرد: برپایی ایستگاه های سلامت، مشاوره، نقاشی، نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و صنایع دستی، کارگاه آموزش پیشگیری ازاعتیاد، جشنواره غذا و مسابقات فرهنگی و ورزشی و ایستگاه های اطلاع رسانی با مشارکت سرگروه های طرح ملی پیمان و اعضای جوانان کانون های پنج گانه از برنامه های اجرایی این طرح است.
سرپرست جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اهدای جوایز نفیس به نفرات برتر در مسابقات ورزشی و فرهنگی در اجرای این طرح تصریح کرد: این جمعیت با دارا بودن بیش از ۳۳ هزار و ۹۰۰ عضو داوطلب نوجوان و جوان دارای جایگاه ارزشمندی برای حضور فعال اعضا در برنامه های آموزشی و ترویجی در حوزه آسیب های اجتماعی است.