کرمان مجری مسابقات تلویزیونی گنج یابی ویژه اعضای جوانان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از اجرای مسابقات تلویزیونی "گنج یابی" ویژه اعضای سازمان جوانان توسط این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح گفت: معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان با توجه به تجربه موفق در اجرای مسابقه گنج یابی در چندین مرحله؛ از سوی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به عنوان مجری برنامه تلویزیونی مسابقات گنج یابی ویژه اعضای سازمان جوانان انتخاب شد.
وی افزود: این مسابقات با هدف رویکرد پیشگیری اولیه از اعتیاد، مهارت های زندگی و کاهش آسیب های اجتماعی در قالب اردوی های دانش آموزی و در راستای سند جامع پیشگیری اولیه از اعتیاد در جهت نشاط اجتماعی برگزار می شود.
وی با اشاره به تشکیل کارگروه استانی در خصوص نحوه برگزاری این مسابقات خاطرنشان کرد: تا کنون چندین جلسه با حضور اعضای کمیته های علمی و پژوهشی، پشتیبانی، اجرایی و فنی با حضور صاحبنظران، پژوهشگران و اساتید دانشگاهی برگزار شده است.
لازم به ذکر است تا کنون جمعیت هلال احمر استان کرمان مسابقه گنج یابی را در چندین مرحله ویژه اعضای کانون های دانش آموزی و معاونان امور جوانان استان ها برگزار کرده است.