برگزاری کارگاه آموزشی کسب و کارهای خرد در شهرستان فریمان

رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان فریمان از برگزاری کارگاه آموزشی کارآفرینی و راه اندازی کسب و کارهای خرد برای 60 نفر از اعضای جوانان در سراسر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی؛ امیر عابدپور با اشاره به اهمیت ترویج راه اندازی کسب و کارهای خرد در حوزه کارآفرینی برای اعضای جوانان بیان کرد: کارگاه آموزشی بومینو برای ۶۰ نفر از اعضای جوانان علاقه مند سراسر استان در فضای مجازی برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ایجاد اشتغال برگزار شده است، افزود: پوستر فراخوان شرکت برای اعضای جوانان در سراسر استان از یک هفته قبل در سایت و گروه های اطلاع رسانی در فضای مجازی جمعیت هلال احمراستان خراسان رضوی بارگذاری شد و پس از ثبت نام اعضای علاقه مند در این کارگاه آموزشی، این برنامه در سامانه جلسات استان خراسان رضوی به صورت آنلاین برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: در این کارگاه آموزشی مباحثی شامل تعاریف و تاریخچه بومینو، نیازسنجی و مشاوره، نحوه جمع آوری آمار و اطلاعات، کلیدواژه های طلائی در خصوص کسب و کارهای خرد و … ارائه شده است.
عابدپور با اشاره به صدور گواهینامه برای اعضای شرکت کننده تصریح کرد: در پایان این کارگاه مسابقه ای از سرفصل های آموزشی ارائه شده از طریق سامانه پیامکی برای فراگیران برگزار شد و به برندگان این مسابقه جوایزی اهدا شد.