آغاز پویش “من ماسک میسازم” توسط معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه

از پوستر پویش "من ماسک میسازم" معاونت امور جوانان هلال احمر استان کرمانشاه با حضور مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ در راستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان عضو جمعیت هلال احمر و در راستای طرح شوق رویش با حضور مدیر عامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و تعدادی از معاونین جمعیت هلال احمر استان از پوستر پویش “من ماسک میسازم” رونمایی شد.

اسدیان ضمن درخواست از همه ملت شریف ایران در خصوص رعایت کردن پروتکل های بهداشتی اعلامی، به ویژه استفاده از ماسک تصریح کرد: همه مردم بایستی به مانند همیشه در کنار هم و متحد که از تمام بحران ها عبور کرده اند در این شرایط نیز با رعایت نکات بهداشتی بکوشیم که با کمترین آلامی از این بحران نیز عبور کنیم.

وی هدف از انجام این طرح را کمک به اقتصاد خانواده‌های نیازمند در راستای تهیه و تامین ماسک مورد نیاز خود عنوان کرد و افزود: با توجه به شرایط فعلی کشور و افزایش آمار مبتلایان به ویروس منحوس کرونا، این طرح میتواند علاوه بر پیشگیری از ابتلا به این ویروس؛ به غنی سازی اوقات فراغت فصل تابستان جوانان در منزل نیز کمک کند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان در پایان ضمن دعوت از عموم مردم جهت شرکت در این پویش خاطر نشان کرد: از ابتدای فصل تابستان تاکنون با همت اعضای مجمع استانی کانون های چهار گانه جوانان هلال احمر توانسته ایم طرحهای مختلفی را با ساخت پوستر و پویش ها در فضای مجازی در راستای آگاه سازی آحاد جامعه در مواجه با مخاطرات ناشی از بیماری کرونا منتشر کنیم که خوشبختانه مورد استقبال خوب اعضاء قرار گرفته است‌.

شما هم نظر خود را ارسال کنید