برگزاری مراسم تجلیل از زوج‌های جوان هلال‌ احمری همزمان با هفته ازدواج در کلیه شهرستان های استان کرمانشاه

مراسم تجلیل از زوج‌های جوان هلال‌احمری همزمان با سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در کلیه شعب سطح استان کرمانشاه و با حضور ائمه جمعه و فرمانداران شهرستان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ مختار اسدیان معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ضمن آرزوی خوشبختی برای این زوج های جوان، جوانان را سرمایه های ارزشمند این سازمان عنوان کرد و گفت: تجلیل از فرهنگ زیبا و ارزشمند ازدواج یکی از کارهای خوب، نیکو و ارزشمند است که در جامعه به هر میزان به این موضوع توجه شود پویایی، بالندگی و شکوفایی جمعیت را در پی خواهد داشت.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه تصریح کرد: ازدواج فصل جدیدی از زندگی است که همه ما باید دست به دست هم بدهیم و شرایط آسان تری برای جوانان رقم بزنیم.

اسدیان افزود: در این هفته که به نام هفته ازدواج نامگذاری شده است برگزاری جشن با حضور زوج های جوان و اهداء لوح تبریک و هدیه رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در ۱۵ شعبه جمعیت هلال احمر استان، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار شد که متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا، امکان برگزاری یک همایش بزرگ با حضور تمام زوج های جوان جمعیت هلال احمر استان وجود نداشت.

شما هم نظر خود را ارسال کنید