جوانان هلال احمر کرمانشاهی رسم مهربانی را ادامه میدهند

بسته بندی مواد غذایی توسط اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه جهت توزیع در مناطق محروم و آسیب پذیر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ فرزین معتمدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از آغاز توزیع ۴ هزار بسته حمایتی این جمعیت جهت نیازمندان در قالب طرح پویش همدلی و دست یار خبر داد و افزود: پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر فرهنگ همدلی، باهم بودن و برای هم بودن و کمک به اقشار آسیب پذیر و خانواده هایی که شغل آنها به واسطه ویروس کرونا متاثر گردیده است و به مناسبت دهه ولایت و امامت، جمعیت هلال احمر از منابع خود مبلغ ۱ میلیارد تومان بسته غذایی با بهترین کیفیت جهت اهداء به خانواده های نیازمند استان تهیه کرده است.

وی خاطر نشان کرد: ارزش ریالی هر بسته حمایتی بالغ بر دو میلیون و پانصد هزار ریال می باشد که از امروز در بین نیازمندان شناسایی شده در کل استان توزیع خواهد شد.

معتمدی تصریح کرد: خانوار های نیازمند با مددکاری صورت گرفته شناسایی شده و این کمک ها با رعایت حفظ کرامت، شان و منزلت این عزیزان در بین آنها توزیع می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در پایان خاطر نشان کرد: بسته بندی اقلام فوق توسط اعضا جوانان عزیز جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد‌ که جوانان عضو داوطلب به مانند همیشه یاری رسان همنوعان خود بوده و خواهند بود.

شما هم نظر خود را ارسال کنید