اجرای طرح نان مهربانی توسط جوانان بشردوست طارمی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان از اجرای طرح نان مهربانی توسط جوانان بشر دوست جمعیت هلال احمر شهرستان طارم خبرداد.

به گزارش معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ فاطمه جمشیدی با اعلام این خبر گفت: طرح نان مهربانی به همت جوانان جمعیت هلال احمر از اول تیر ماه سالجاری در شهرستان طارم در حال برگزاری است.

وی با اشاره به شرایط و محدودیت‌های اقتصادی و معیشتی ناشی از شیوع ویروس کرونا، گفت: به‌منظور فراهم کردن بستر‌های موردنیاز برای رفع مشکلات و نیاز‌های خانواده‌ها و مشاغل آسیب‌دیده از تبعات اقتصادی ناشی از شیوع این بیماری و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی در حوزه خدمت‌رسانی به اقشار آسیب‌پذیر در شرایط موجود طرح نان مهربانی باهدف عرضه نان رایگان اجرا می‌شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه این طرح در قالب کمک های مومنانه اجرا میشود ،افزود : این طرح به کمک خیرین وجوانان هلال احمر شهرستان طارم از ابتدای تیرماه سالجاری در حال برگزاری است و روزانه ۲۵۰۰ قرص نان بین اقشار کم درآمد شهرستان توزیع میشود.

جمشیدی بیان داشت: یکی از مزیت‎های مهم این طرح در دوران کرونایی کاستن از حجم صف‌های تهیه نان است که از دامن زدن به گسترده‌تر شدن زنجیره انتقال ویروس کمک شایانی می‎کند.

وی همچنین با اشاره به اینکه تشویق مردم به استفاده از ماسک یکی از رسالت مهم این روزها است، افزود: اعضای جوانان هلال احمر استان زنجان در فضای مجازی و مکان های پرتردد بویژه نانوایی ها اقدام به دعوت وترویج استفاده از ماسک میکنند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید