برگزاری آیین تجلیل از ۱۱ زوج جوان جمعیت هلال احمر استان کرمان

صبح امروز آیین تجلیل از ۱۱ زوج جوان جمعیت هلال احمر استان کرمان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت در فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ صبح امروز آیین تجلیل از ۱۱ زوج جوان جمعیت هلال احمر شهرستان های کرمان، رفسنجان، بافت، بم، بردسیر، نرماشیر و گلباف با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضای شورای اجرایی و برخی از مسئولین شهرستان ها از طریق فضای مجازی برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در این جلسه با اشاره به اهمیت حضور پر رنگ اعضای جوانان در برنامه های بشردوستانه و عام المنفعه گفت: اعضای جوانان در بسیاری از حوادث مایه آرامش و ارتقای تاب آوری و تسکین آلام هستند.
فلاح ضمن تبریک به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) بیان کرد: این زوج آسمانی الگوی همسرداری و فرزندپروری برای همه زوج های جوان هستند.
فلاح فاصله گرفتن از سنت های اسلام در امر ازدواج، یکی از مهمترین مشکلات جامعه امروزی عنوان کرد و افزود: امیدوارم جمعیت هلال احمر با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه ازدواج و فرزندآوری بتواند با فرهنگ سازی در رفع مشکلات جوانان و شرایط ازدواج برای اعضا با اقداماتی موثر در این امر خداپسندانه گام بردارد.
وی خاطرنشان کرد: ازدواج به عنوان یک پدیده اجتماعی و یکی از شاخصه های مهم برای ارزیابی میزان سلامت و بهداشت جسمی و روانی افراد یک جامعه به شمار می رود.
وی خطاب به زوج های جوان افزود: با اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی از قبیل کارگاه های مهارت های زندگی و پویش ازدواج آسان این سنت حسنه را در بین اعضای جوانان هلال احمر فرهنگ سازی کنید.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: فرهنگ سازی و تغییر نگرش ۲ عامل مهم در ترویج فرهنگ ازدواج ‌آسان است که فرهنگ سازی این مسئله مهم و پذیرش آن از سوی خانواده ها نیز حائز اهمیت است.
لازم به ذکر است در این جلسه حکم دستیاران جوان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز به دستیاران منتخب اهدا شد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید