تجلیل از تیم های برتر کشوری سومین دوره جشنواره ماه پیشونی در استان گلستان

با حضور سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان از نفرات برتر کانون غنچه هاي هلال جشنواره ماه پيشوني تقدير شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان؛ مهدی جعفری گفت: مهمترین مرحله زندگی هر فرد با توجه به شکل گیری شخصیت او، دوران کودکی و قبل از سنین هفت سالگی است، لذا برای ساختن جامعه ای سالم و منطبق با اهداف عالیه باید از همان آغاز نسبت به برنامه ریزی دقیق برای ساختن نسلی مومن، نیکوکار و صادق اقدام کرد.

سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان افزود: در سومین دوره جشنواره ماه پیشونی که برای کودکان عضو کانون غنچه های هلال (مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی) در سنین ۵ تا ۷ سال اجرا شد؛ کانون غنچه های هلال پیش دبستانی حضرت مریم شهرستان بندرترکمن در بخش سرود و کانون غنچه های هلال روش نو گرگان در بخش نمایش حائز رتبه برتر شد.
وی با اشاره آشنایی کودکان با اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر از طریق سرود و نمایش به عنوان مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره؛ تلاشهای مدیر و مربیان کانون و همکاری اولیاء کودکان در آموزش و آماده سازی اعضا برای شرکت در جشنواره جای تقدیر و تشکر دارد.
گفتنی است این جشنواره در محدوده زمانی اسفند ۹۷ تا اردیبهشت ۹۸ برگزار شد که در شهرستان بندرترکمن از اعضای کانون غنچه های هلال حضرت مریم شرکت کننده در مسابقه با حضور سرپرست معاونت امور جوانان استان مسئولین آموزش و پرورش تجلیل شد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید