از اهدای خون به بیماران نیازمند تا اجرای فعالیت های انسان دوستانه توسط جوانان استان خراسان شمالی

مهدی علی آبادی از اهدای خون ،دوخت ماسک، گندزدایی و ضدعفونی کردن مراکز درمانی توسط دبیران کانون ها و اعضای طلاب و جوانان استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی معاون امور جوانان گفت: به همت اعضای کانون طلاب استان عملیات ضدعفونی و گندزدایی مراکز نگهداری سالمندان و بیمارستان و‌مراکزدرمانی باهدف کاهش شیوع موج دوم ویروس کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام دادند،تلاش براین بود تا بتوانند فضایی عاری از ویروس بدون هیچ گونه نگرانی برای سالمندان ایجاد شود.

وی افزود: سازمان جوانان یک سازمان فرهنگی آموزشی امدادی است که اعضای جوان با اراده و تصمیم خود مسئولیت های بشردوستانه را در راستای اهداف جمعیت انتخاب و اجرایی میکنند.

مهدی علی آبادی بیان کرد: جوانان با اجرای طرح شوق رویش اوقات فراغت گام‌ موثری در بهره گیری از فرصت ها برای کاهش استرس و پیشگیری از بیماری با کمک و مشارکت یکدیگر فراهم میکنند.

وی گفت: اعضای جوانان و دبیر کانون طلاب بادوخت ماسک جهت استفاده افراد در مناطق کم برخوردار برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا اقدام کردند،تا فرهنگ استفاده از ماسک را گسترش دهند.

همچین وی اضافه کرد: اعضا و دبیران کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اسفراین وبجنورد با حضور در سازمان انتقال خون مرکز استان خون خود را برای نجات انسان های نیازمندو بیمار اهدا کردند.
وی در پایان افزود: همه ما به نوبه خود موظفیم با انجام فعالیت های بشردوستانه و رعایت نکات بهداشتی به روند نابودی ویروس و سلامت جامعه کمک کنیم.

شما هم نظر خود را ارسال کنید