برگزاری جلسه هم اندیشی اعضای مجمع استانی دبیران کانون های جوانان و دانشجویی و دستیاران مدیرعامل استان گلستان

جلسه هم اندیشی اعضای مجمع استانی دبیران کانون های جوانان و دانشجویی و دستیاران مدیرعامل استان در امور جوانان با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان در سالن شهید احمدی روشن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان در جمع اعضای مجمع استانی جوانان اظهار کرد: اعضای جوانان سرمایه های اجتماعی هلال احمر هستند، دغدغه مند بودن و پیگیر بودن اعضا در امور جوانان هلال احمر استان نشان از اهمیت حوزه جوانان به عنوان درگاه ورودی جمعیت هلال احمر دارد.
فرهاد میقانی افزود: اعضای جوانان بازوان توانمند جمعیت هلال احمر هستند و شما نمایندگان آنان در سطح استان هستید.
وی با اشاره به پویایی و نشاط اعضای جوانان به عنوان رمز موفقیت در این حوزه گفت: در سیل عظیم سال ۹۸ استان اعضای جوانان در بحث فراخوان اعضا و تفکیک و بسته بندی اقلام اهدایی مردمی و انتقال به مناطق سیل زده عملکرد بسیار خوبی داشتند.
در ادامه جلسه سرپرست معاونت امور جوانان استان گفت: اعضای مجمع استانی نمایندگان دبیران کانون ها و اعضای جوانان شعب در استان هستند و هلال احمر استان پذیرای نظرات و پیشنهادات شما در جذب و نگهداشت اعضا است و امروز گرد هم آمده ایم صحبتها و دغدغه های دبیران کانون های جوانان و دانشجویی را برای بهبود روند برنامه های جوانان استان بشنویم.
گفتنی است در این جلسه نظرات اعضای حاضر در جلسه ضمن معرفی و بیان سوابق داوطلبی استماع شد و در پایان احکام دستیاران مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در امور جوانان و دبیران استانی با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان اعطا شد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید