به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان در جمع اعضای مجمع استانی جوانان اظهار کرد: اعضای جوانان سرمایه های اجتماعی هلال احمر هستند، دغدغه مند بودن و پیگیر بودن اعضا در امور جوانان هلال احمر استان نشان از اهمیت حوزه جوانان به عنوان درگاه ورودی جمعیت هلال احمر دارد.
فرهاد میقانی افزود: اعضای جوانان بازوان توانمند جمعیت هلال احمر هستند و شما نمایندگان آنان در سطح استان هستید.
وی با اشاره به پویایی و نشاط اعضای جوانان به عنوان رمز موفقیت در این حوزه گفت: در سیل عظیم سال ۹۸ استان اعضای جوانان در بحث فراخوان اعضا و تفکیک و بسته بندی اقلام اهدایی مردمی و انتقال به مناطق سیل زده عملکرد بسیار خوبی داشتند.
در ادامه جلسه سرپرست معاونت امور جوانان استان گفت: اعضای مجمع استانی نمایندگان دبیران کانون ها و اعضای جوانان شعب در استان هستند و هلال احمر استان پذیرای نظرات و پیشنهادات شما در جذب و نگهداشت اعضا است و امروز گرد هم آمده ایم صحبتها و دغدغه های دبیران کانون های جوانان و دانشجویی را برای بهبود روند برنامه های جوانان استان بشنویم.
گفتنی است در این جلسه نظرات اعضای حاضر در جلسه ضمن معرفی و بیان سوابق داوطلبی استماع شد و در پایان احکام دستیاران مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در امور جوانان و دبیران استانی با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان اعطا شد.