توسط جوانان و داوطلبان هلال احمر خراسان جنوبی انجام شد؛

اهدای یک هزار و ۴۸۰ واحد خون به بیماران نیازمند در سال گذشته

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی از اهدای یک هزار و ۴۸۰ واحد خون به بیماران نیازمند توسط اعضای جوانان و داوطلبان این جمعیت در سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی؛ محمدرضا رضایی بیان کرد: اهدای خون سالم و فرآورده‌های خونی برای بیماران نیازمند یکی از برنامه‌های اصلی و راهبردی جمعیت هلال احمر است.
وی با اشاره به اجرای پویش قرار مهربانی و طرح حمایت ماندگار توسط سازمان های جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر با هدف تشویق مردم برای انجام مسئولیت‌های اجتماعی نسبت به تأمین مستمر خون افزود: در سال گذشته بیش از یک هزار و ۴۸۰ وا حد خون توسط اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمر خراسان جنوبی به بیماران نیازمندان اهدا شده است.
رضایی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۲۴ واحد خون توسط اعضا به بیماران نیازمند اهدا شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت اهدای خون در شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا، از اعضای داوطلب هلال احمر خواستاریم همچون گذشته با اهدای خون خود، نیازمندان را یاری دهند.
لازم به ذکر است به مناسبت روز ملی اهدای خون، اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در امرخداپسندانه اهدای خون شرکت کردند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید