برگزاری نخستین جشنواره شعر و دکلمه همزمان با ایام دهه مبارکه امامت و ولایت در شهرستان آبدانان

رئیس شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان آبدانان از برگزاری نخستین جشنواره شعر و دکلمه در فضای مجازی، همزمان با ایام دهه مبارکه امامت و ولایت در این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ خسرو خدادادی با اعلام این خبر افزود: به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت واحد امور جوانان هلال احمر شهرستان با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی آبدانان در نظر دارند برنامه‌های فرهنگی، هنری، رسانه‌ای در فضای مجازی در این شهرستان برگزار کنند.
خدادادی، با اشاره به اهمیت واقعه غدیر برای فرهنگ شیعی و ضرورت توجه به این مقوله اظهار داشت: غدیر برای همه نشانی از هویت است و شناخت ما از این واقعه به شناخت معارف ناب اسلامی و دینی کمک خواهد کرد.
وی ادامه داد: ویژه برنامه‌های دهه امامت و ولایت به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا امسال متفاوت تر از سال‌های گذشته و با محوریت فضای مجازی برگزار می شود.

وی، هدف از برگزاری این جشنواره را تشویق و تقویت انگیزه در نسل جوان و هنرمندان مستعد، کشف استعداد ها و شناسایی ظرفیت های موجود، بهر مندی از تجارب هنرمندان شاخص و انتقال آنها به نسل جوان در قالب شعر و دکلمه با موضوع ولایت و امامت بیان شود.

 

شرایط شرکت در مسابقه:

– زمان ارسال آثار ۹۹/۰۵/۱۰ لغایت ۹۹/۰۵/۲۰

– ضبط سه دقیقه فیلم به وسیله گوشی تلفن همراه و ارسال از طریق پیام رسان واتساپ به شماره موبایل ۰۹۱۸۳۴۱۹۷۰۰، کیفیت مناسب و زبان فارسی آثار، حائز اهمیت است.

– ذکر نام و نام خانوادگی،شهرستان و شماره تماس در آثار ارسالی الزامی است.

–  از صاحبان آتار برتر و زیبا، به تعداد ۵ نفر با اهداء جوائز و لوح سپاس تقدیر خواهد شد.

– به آثارارسالی بعد از زمان مذکور ترتیب اثر داده نخواهدشد.

زمان اعلام برندگان :

۹۹/۶/۲ همزمان با آغاز گرامیداشت هفته دولت

شما هم نظر خود را ارسال کنید