دستیاران مدیرعامل جمیعت هلال احمر استان اصفهان در امور جوانان منصوب شدند

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد : با هدف ارتقاء نقش آفرینی جوانان در فعالیت‌های اجتماعی و بشردوستانه و افزایش انگیزه و مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری ها به عنوان نیروهای توانمند و موثر در برنامه های جمعیت هلال احمر ، دستیاران جوان مدیرعامل جمیعت هلال احمر در امور جوانان منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ حیدر علی خانبازی با اعلام این خبر اظهار کرد : این اقدام در راستای شناسایی جوانان مستعد ، توانمند ، فعال و خلاق عضو هلال احمر استان اصفهان  صورت گرفت و دو تن از اعضای جوان به عنوان دستیار داوطلب مدیرعامل در امور جوانان انتخاب شدند.
وی تصریح کرد : بر این اساس ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در حکمی ابراهیم ممتاز ، دبیر مجمع استانی کانون های جوانان و مرضیه بهرامی ، عضو مجمع استانی کانون های جوانان  را  به عنوان دستیار جوان داوطلب منصوب کرد.

در متن این ابلاغ آمده است ؛ با توجه به لزوم ارتقای نقش آفرینی جوانان در فعالیت های اجتماعی و بشر دوستانه و افزایش مشارکت آنان در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها و به موجب این ابلاغ به عنوان دستیار اینجانب در امور جوانان جمعیت استان منصوب می گردید ؛ امید است با توکل به خداوند مهربان در تحقق اهداف متعالی سازمان جوانان و انجام فعالیت های داوطلبانه موفق و سربلند باشید .

شما هم نظر خود را ارسال کنید