گفتگوی زنده اینترنتی «مقابله با استرس کرونا» در قم برگزار شد

با توجه به شیوع بیماری کرونا و اهمیت مباحث حمایت های روانی و اجتماعی و همچنین عدم امکان برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی، معاونت امور جوانان هلال احمر استان قم اقدام به برگزاری سلسله گفتگوهای زنده اینترنتی با حضور اساتید برجسته روانشناسی کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در خصوص این گفتگوهای زنده اینترنتی گفت: در این گفتگو ها در بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام و به صورت آنلاین به موضوعات روانشاختی پرداخته شد.

محمد مصباحی در خصوص این گفتگوی آنلاین با موضوع «مقابله با استرس کرونا» افزود: استرس و عوارض جانبی آن همچون عوارض جسمی، هیجانی، شناختی و راه های مقابله با آن و استرس از جمله ۲ مقابله هیجان مدار و مسأله مدار از مباحث مرود بررسی در این گفتگو بود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: راه های مقابله با استرس و شیوه ها و مهارت های زندگی هر فرد در زندگی و اینکه افراد در این مواجهات از کدام راه مقابله (هیجان مدار و مسأله مدار) استفاده کنند در از دیگر بحث های این گفتگو بود.

یادآور شود: دکتر علیرضا آقایوسفی، دانشیار روانشناسی و مقابله درمانگر «دبیر علمی تیم های مداخلات روانی اجتماعی جمعیت هلال احمر استان قم» و دکتر سارا قربانی،استادیار روان شناسی،طرحواره درمانگر در این گفتگو به ارائه مباحث مشاوره ای پرداختند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید