انتخاب ۱۸ مشاور جوان در شهرستانهای تابعه استان همدان

معاون جوانان استان همدان خبر داد: اجرای مرحله دوم انتصاب مشاوران جوان جهت حضور جوانان در تصمیم گیریها به عنوان مشاوران جوان در راستای تحقق گام دوم انقلاب است.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان؛ مریم پاک بین: پس از انتصاب مشاوران جوان مدیرعامل، این بار مشاوران جوان شعب تابعه انتخاب شدند.

 معاون جوانان این جمعیت با اشاره به اینکه انتخاب مشاوران جوان روسای شعب، با استناد به بیانیه گام دوم انقلاب صورت می‌گیرد، گفت: رهبر معظم انقلاب در هفت بند از بیانیه گام دوم انقلاب، به اتکا بر جوانان را تاکید کرده اند و ما نیز به عنوان سرباز این نظام مقدس، مکلفیم که دستورات معظم له را اجرایی نموده و زمینه سازی حضور جوانان در عرصه‌های تصمیم گیریهای مختلف را فراهم نماییم.

وی افزود: تعیین مشاوران جوان برای نخستین بار است که در سطح شعب تابعه این استان انجام می شود و در همین راستا مقرر شده است تا روسای شعب دو نفر از اعضاء را به عنوان دستیار خود در امور اجرایی و برنامه های جوانان انتصاب ومعرفی نمایند.

پاک بین گفت: روسای شعب تابعه استان،  باید افرادی را به عنوان مشاوران جوان انتخاب نمایند که صاحب طرح و برنامه هستند و می‌توانند با پیشنهادهای قابل اجرا یاریگر آنها باشند.

وی خاطرنشان کرد: اعضای جوان این معاونت در سراسر شعب افراد توانمند ومتعهدی هستند و ما بعنوان استان پیشتاز در انتصاب مشاوران جوان شهرستانها، نسبت به انتخاب مشاوران جوان روسای شعب اقدام نمودیم و از جوانان در شعب تابعه بعنوان دستیاران رییس استفاده کردیم.

وی در پایان با تاکید به برگزاری جلسات مشورتی با جوانان در شهرستانها، گفت: این انتخاب ها باید در حالی که بین اعضاء ترویج رفاقت و دوستی می کند، زمینه را برای رقابت سالم در بین جوانان عضو جمعیت فراهم نماید.

شما هم نظر خود را ارسال کنید