وی با اشاره به اهمیت آموزش‌های مجازی در شرایط کنونی، افزود: آموزش غیر حضوری دانش آموزان نیز (شاد) با قابلیت‌هایی که در شبکه شاد وجود دارد این امکان فراهم شده است تا اعضای کانون های دانش آموزی از طریق فضای مجازی از این آموزش ها بهره مند شوند.

همچنین دبیران کانون‌های جوانان استان‌، پیشنهادات و درخواست‌های خود را با دکتر گل فشان در میان گذاشتند به ویژه خواستار تجهیز زمین چمن مصنوعی و با توجه به بعد مسافت و پهناور بودن استان، تخصیص مینی بوس جهت ایاب و ذهاب اعضا در اردوهای برون شهری و برون استانی شدند.

رییس جمعیت جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: هم‌اینک اعضای جوانان جمعیت هلال احمر کشور بیش‌از یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر است که در بخش‌های دانش‌آموزی، دانشجویی، طلاب، آزاد و روستایی آموزش‌های لازم را فرا گرفته‌اند.

وی تاکید کرد: جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور از زمان شیوع ویروس کرونا اقدامات ارزشمندی را برای مقابله و پیشگیری از این بیماری مورد توجه قرار داده‌اند که غربالگری بیش‌از ۲۰ میلیون نفر در مبادی ورودی و خروجی مراکز جمعیتی کشور در نوروز امسال از آن جمله به شمار می‌روند.

گل فشان افزود: همچنین آموزش‌های مجازی این جمعیت با توجه به مقبولیت بالای این نهاد بین شهروندان نقش مهمی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا داشته است.

وی ادامه داد: براساس برنامه ریزی انجام شده غربالگری مجدد شهروندان در مبادی استان‌هایی با وضعیت قرمز کرونا…