رییس سازمان جوانان هلال احمر:

ارتقای سطح آموزش های حضوری و غیر حضوری ضرورت دارد

دکتر گل فشان در نشست دبیران کانون های چندگانه و کارشناسان امورجوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ازضرورت و ارتقای سطح آموزش های حضوری و غیر حضوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان سیستان و بلوچستان، دکترمحمد گل فشان رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در حاشیه سفر به سیستان و بلوچستان در نشست با دبیران کانون های دانشجویی و جوانان این استان گفت: ارتقای سطح آموزش و مهارت آفرینی از مهمترین اهداف سازمان جوانان است.
وی با اشاره به اقدامات ارزشمند اعضای جوانان جمعیت هلال احمر در مقابله و پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ افزود: غربالگری بیش ‌از ۲۰ میلیون نفر در مبادی ورودی و خروجی شهرها در نوروز امسال از جمله فعالیت های اعضای جوانان در مبارزه با این بیماری است.
گل فشان با اشاره به بازنگری و ارتقای سامانه جامع عضویت گفت: با تغییر سن عضویت در این سامانه، اقدامات بسیار خوبی در خصوص صدور کارت شناسایی اعضای سازمان جوانان هلال احمر صورت گرفته است.
وی با اشاره به اهمیت و ضرورت ارتقای سطح آموزش‌ ها خاطرنشان کرد: خوشبختانه با قابلیت‌های شبکه شاد امکان آموزش طرح ملی دادرس برای اعضای کانون های دانش آموزی از طریق فضای مجازی نیز فراهم شده است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید