برگزاری نشست های هم اندیشی اعضای کانون دانشجویی هلال احمر قم

نشست های هم اندیشی اعضای کانون دانشجویی هلال احمر قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ این نشست ها با توجه به شیوع کرونا و با رعایت پروتکل بهداشتی در حضور اعضای کمیته فرهنگی و مذهبی کانون دانشجویی شهرستان قم برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در نشست ها در مورد نحوه اجرای جشنواره “سفیران بشردوستی و سخنوری” و مسابقه “تدوین شعار و سرایش سرود” و طرح “پرسش از رئیس جمعیت هلال احمر کشور”برنامه ریزی شد.

همچنین؛ در رابطه با برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی در شرایط کرونا و برنامه های آتی کمیته های دانشگاه ها مباحثی مطرح و پیشنهادات مسئولین کمیته ها جمع بندی شد.

برگزاری جلسه هم اندیشی کمیته های بشردوستانه کانون دانشجویی 

 اعضای کمیته های بشردوستانه کانون دانشجویی هلال احمر شهرستان قم در این نشست در خصوص طرح قرار مهربانی (اهدا خون) توضیحاتی ارائه کردند و در مورد جشنواره “سفیران بشردوستی و سخنوری” و مسئولین کمیته های موظف شدند اسامی شرکت کنندگان را به مسئول کمیته بشردوستانه ارائه دهند.

در این نشست؛ در مورد کارگاه پیشگیری از هپاتیت کارشناس کانون دانشجویی توضیحاتی توسط  ارائه  کرد.

همچنین اجرای طرح سرای همدلی که با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه فرهنگیان واحد خواهران صورت پذیرفت ار دیگر مباحث این جلسه بود.

مسئول کمیته دانشگاه علوم پزشکی نیز در این نشست، اقدام برای هماهنگی سنجش سلامت کودکان کار و ساخت سایت برای طرح سرای همدلی را مطرح کرد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید