مشارکت بیش از یک هزار و ۴۵۰ عضو جوان در ویژه برنامه های دهه کرامت در خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی؛ علیرضا معین زاده با اشاره به اهمیت گرامیداشت دهه کرامت و الگوگیری جوانان از سیره زندگی امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) بیان کرد: بیش از یک هزار و ۴۵۰ عضو جوان این جمعیت در ایام خجسته دهه کرامت برنامه فرهنگی و آموزشی متنوعی در سطح استان اجرا کردند.

برگزاری همایش دختران آفتاب در شهرستان نیشابور
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نیشابور گفت: به مناسبت ایام دهه کرامت، همایش دختران آفتاب به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) با هدف تجلیل از اعضای فعال دختر کانون های جوانان برگزار شد.
اسماعیل شاه بیگی با اشاره به دیدار اعضای جوانان با امام جمعه شهرستان افزود: اعضای جوانان این جمعیت در توزیع بسته های بهداشتی و گوشت گرم در خوابگاه های دخترانه و پسرانه (بی سرپرست) مشارکت کردند.


تقدیر از بانوان فعال هلال احمر شهرستان گناباد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گناباد با اشاره به ارسال پیامک تبریک به بانوان شاغل در جمعیت بیان کرد: جمعی از بانوان فعال در این جمعیت تجلیل شدند.
وی با اشاره به دیدار اعضا با امام جمعه شهرستان در دهه کرامت افزود: در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین صادقی نسب ضمن تبریک اعیاد فرخنده از دو بانوی فعال جمعیت هلال احمر شهرستان تقدیر کرد.
وی با اشاره به ضدعفونی و غبارروبی بقعه متبرکه امامزاده سیدابراهیم(ع) توسط اعضای جوانان خاطرنشان کرد: کارگاه آموزشی با موضوع شناخت سیره زندگی حضرت معصومه (س) نیز در این ایام خجسته برگزار شد.

دیدار دختران جوان جمعیت هلال احمر قوچان با امام جمعه شهرستان
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان گفت: اعضای جوانان خواهر این جمعیت با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
حجت الاسلام و المسلمین محمد علی دستجردی امام جمعه شهرستان قوچان در این دیدار بیان کرد: دشمنان اسلام با هدف تخریب بنیان خانواده ها، بانوان را مورد هجوم فرهنگی خود قرار داده اند.
وی با تاکید بر توجه ویژه به مسائل اجتماعی و فرهنگی کشور توسط بانوان هلال احمر افزود: با رعایت اصول اخلاقی و اسلامی در مقابل توطئه های دشمنان اسلام بایستید.
لازم به ذکر است در پایان این دیدار اعضای فعال دختر کانون های جوانان با اهدای لوح سپاس توسط امام جمعه شهرستان تجلیل شدند.

ویژه برنامه های گرامیداشت دهه کرامت در رشتخوار
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار با اشاره به ارسال پیامک تبریک میلاد حضرت معصومه (س) به اعضای خواهر این جمعیت افزود: جشن روز دختر نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی همراه با اهدای جوایز به دختران عضو جوان برگزار شد.