جشنواره پرسش مهربانی

سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برگزار می کند:
جشنواره پرسش مهربانی
اگر من جای رییس جمعیت بودم چه می کردم…
به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان، مشارکت اجتماعی از آن دست مواردی است که به عنوان یکی از شاخص های پویایی جامعه تلقی می شود به طوری که بالا رفتن مشارکت می تواند مسئولیت پذیری افراد یک جامعه را نشان دهد و در مقابل، قدرت مطالبه گری مردم از مسئولان را بالا برده تا در فرآیندی هم افزا، مسیر رشد آن جامعه فراهم شود.
در واقع مشارکت مردم به معنای حساس شدن آن ها به اموری است که مناقع عمومی و ملی یک کشور را دنبال دارد. در این میان نسل جوان با استفاده از ابزارهای خدادادی خود نظیر خلاقیت و نیروی مضاعف می تواند موتور محرک مشارکت اجتماعی باشد. به طوری که در صورت ورود این قشر از جامعه به عرصه های مختلف اجتماعی از جمله تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها می توان انتظار بهبود شرایط کشور در شاخص های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی را شاهد بود.
از این رو سازمان جوانان در نظر دارد جشنواره پرسش مهربانی را در جهت مشارکت اعضا، جوانان و امدادگران در تصمیم سازی های کلان جمعیت هلال احمر برگزار نماید. در طول این جشنواره سوالات مختلفی در حوزه تصمیم سازی و تصمیم گیری های جمعیت هلال احمر مطرح خواهد شد که علاقه مندان می توانند جواب هر سوال را در ۸ سطر به شماره ۰۹۰۲۱۶۸۵۱۷۸ واتساپ نمایند و به بهترین جواب ها در هر سوال علاوه بر اجرایی نمودن پیشنهادات ارائه شده، هدایای ارزنده ای به رسم یادبود تقدیم می گردد. در همین راستا اولین سوال این جشنواره (اگر من جای رییس جمعیت بودم چه می کردم؟) می باشد.
پاسخ های خود را تا تاریخ ۱۸ مردادماه سال جاری با ذکر نام و نام خانوادگی، محل سکونت و شماره تماس به شماره مذکور واتساپ نمایید. در ضمن شرکت کنندگان بایستی عضو جمعیت هلال احمر بوده و در سامانه جوانان ثبت باشند.