رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد: فعالیت کانون های دانش آموزی و غنچه های هلال احمر در شبکه شاد

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از بارگذاری برنامه های آموزشی، فرهنگی و بشردوستانه ویژه دانش آموزان، غنچه های هلال و مربیان در نرم افزار شبکه شاد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ دکتر محمد گل فشان با اشاره به دسترسی سازمان جوانان هلال احمر به نرم افزار «شاد» بیان کرد: از هفته پیش تاکنون موضوعات آموزشی، فرهنگی و اجتماعی با محوریت آموزش‌های امدادی و جشنواره های بخش دانش آموزی و غنچه های هلال در این نرم افزار بارگذاری شده است.

وی با اشاره به گسترش اهمیت آموزش های مجازی در شرایط کنونی افزود: این نوع سبک آموزش نیاز به زیرساخت ها و امکانات لازم دارد که شبکه آموزش دانش آموزان (شاد) با قابلیت های که برای دانش آموزان، معلمان و الدین دارد، توسط نظام آموزش و پرورش مدیریت می شود.

وی با اشاره به نحوه ورود به صفحه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در شبکه شاد خاطرنشان کرد: اعضای کانون های دانش آموزی، غنچه های هلال و مربیان طرح دادرس می توانند از طریق لینک http://shaddl.medu.ir این نرم افزار را بروی گوشی نصب کنند و از طریق کانال آموزش و پرورش، گزینه کانال های پرورشی را انتخاب و وارد صفحه سازمان هلال احمر شوند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ضمن دعوت از همه اعضای سازمان جوانان در افزایش و تقویت بارگذاری محتوای مورد نیاز مخاطبان شبکه شاد تصریح کرد: سرفصل های آموزشی کتاب دادرس نیز در این شبکه به صورت کلیپ های آموزشی جهت استفاده دانش آموزان و مربیان بارگذاری شده است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید