برنامه های اجرا شده معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در هفته ملی مبارزه با مواد مخدر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگیری از اعتیاد و آشنایی با آسیب های مواد مخدر در شعب استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی، آرش اشتری در رابطه با این خبر گفت: با توجه به اینکه یکی از آسیب های اجتماعی مهم در جامعه امروزی که بیشترین مخاطب آن جوانان میباشند ابتلا به مواد مخدر است لذا جمعیت هلال احمر در راستای اهداف و اصول سازمانی خودش برنامه های را طی سال در جهت پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر توسط اعضا جوانان اجرا می نماید که بیشتر این برنامه ها در هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه امسال با شیوع ویروس کرونا اکثر برنامه ها ی حضوری لغو گردید لذا جوانان با ابتکار فعالیتهای خود را در فضای مجازی گسترش دادند این فعالیتها شامل طراحی پوستر ، گفتمان در فضای مجازی و برگزاری کارگاههای آموزشی به صورت حضوری میباشد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی خاطرنشان کرد: اجرای اینگونه برنامه ها توسط هلال احمر باعث حفظ سلامت کرامت انسانها و تلاش در جهت جامعه ای پویا وتامین سلامت آینده سازان کشور می شود.