تجلیل استاندار آذربایجان‌شرقی از عملکرد جمعیت هلال احمراستان در مبارزه با مواد مخدر

استاندار آذربایجان شرقی با صدور لوح تقدیر از فعالیتهای جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در مبارزه با مواد مخدر تجلیل به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛ دکترمحمدرضاپورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی در لوح تقدیر خطاب به محمد بابازاده معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی آورده است: سرفرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های گوناگون از جمله مبارزه با مواد مخدر و روانگردان‌ها، کاهش تقاضا و صیانت از آسیب‌دیدگان این پدیده شوم و ویرانگر، مدیون خدمات و حضور پرصلابت مردان و زنان وارسته این مرز و بوم بوده است.

تجلی این حضور در قالب همراهی مدیران کارآمد بخش‌های دولتی و غیر دولتی از جمله سازمان های مردم نهاد فعال در عرصه‌های مختلف مبارزه با مواد مخدر بیانگر تحقق رویکرد اجتماعی شدن امر مبارزه بوده و همین امر موجب ارتقاء شاخصهای سلامت و امنیت اجتماعی پایدار خواهد شد.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاشهای ارزنده جنابعالی در هفته مبارزه با مواد مخدر توفیقات روز افزون تان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) تحت رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت دارم.