نشست بررسی دستورالعمل پیشنهادی رتبه بندی اعضاء سازمان جوانان در قم برگزار شد

نشست بررسی دستورالعمل پیشنهادی رتبه بندی اعضای سازمان جوانان با حضور معاون و کارشناسان و اعضای منتخب معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی در نشست جلسه بررسی دستورالعمل پیشنهادی رتبه بندی اعضا بیان کرد: اعضای جوانان ظرفیتی ارزشمند در تصمیم سازی است و باید از این سرمایه در تحقق اهداف انسانی بهره گرفت.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در این نشست گفت: باید با اجرای طرح های انگیزشی توجه خاصی به نگهداری اعضاء داشت.

وی در این نشست عنوان کرد: بالا بردن جذب جوانان با آموزش و سرمایه گذاری در کانون ها توجه به مشارکت در فعالیت های سازمان جوانان بعنوان درگاه ورودی از جمله مطالبات مهم اعضاء است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی  تصریح کرد: ارزیابی و نگاه خاص به ارائه راهکارهایی در جذب اعضاء و ارتقای سطح آموزش در بین خانواده ها از اهداف این رتبه بندی است.

یادآور می شود، در این هم اندیشی دستورالعمل پیشنهادی رتبه بندی اعضای سازمان جوانان که از طرح های جدید برای ایجاد انگیزه بیشتر و جذب اعضا سازمان است، ضمن بازنگری مورد بررسی و رایزنی قرار گرفت.