رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر: توانمند سازی و آموزش نوجوانان و جوانان در کانونهای اصلاح و تربیت، زندگی دوباره‌ای را به آنها می‌بخشد

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: توانمند سازی و آموزش نوجوانان و جوانان در کانونهای اصلاح و تربیت، زندگی دوباره‌ای را به آنها می‌بخشد، از این رو باید روی آموزش و مهارت سرمایه‌گذاری کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دکتر محمد گل فشان در جلسه پیگیری تفاهم نامه جدید و از سرگیری فعالیت‌ها در کانونهای اصلاح و تربیت و زندان ها که در سالن جلسات سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور برگزار شد، اظهار کرد: آموزش رکن مهمی در توسعه و تعالی است و باید نسبت به آن اهمیت بالایی قائل شد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: توانمند سازی و آموزش نوجوانان و جوانان در کانونهای اصلاح و تربیت، زندگی دوباره‌ای را به آنها می‌بخشد، از این رو باید روی آموزش و مهارت سرمایه‌گذاری کرد.

گفتنی است، در این جلسه سابقه همکاری طرفین با تفاهم نامه های قبلی مورد ارزیابی قرار گرفت و طرفین در استان پیرامون رفع اشکالات و موانع پیش رو برای توانمند سازی و آموزش نوجوانان و جوانان که در کانونهای اصلاح و تربیت نگهداری میشوند مذاکره کردند.

همچنین راههای سهولت حضوری در بیان جمعیت هلال احمر در کانونهای مذکور مورد ارزیابی قرار گرفت.

یادآور می شود؛ نمایندگان سازمان زندانها در این نشست، پیشنهاد کردند در صورت امکان با ارائه آموزش های هلال احمر، جوانانی که بند جوانان زندان نگهداری می شوند از خدمات آموزشی جمعیت بهرمند شوند.

در پایان با توجه به اهمیت موضوعات آموزشی برای اعضای کانونهای مذکور، مقرر شد؛ در جلسه آتی مدیرکل آموزش همگانی معاونت آموزش جمعیت  هلال احمر نیز حضور داشته باشد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید