۱۸ استان در ارزیابی برنامه های شش ماهه دوم سال گذشته رتبه عالی کسب کردند

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: دانشجویان و طلاب ظرفیت بالنده و با ارزشی در فعالیت‌های داوطلبانه هستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دکتر محمد گل فشان، با اشاره به فرم ارزیابی استانها در برنامه های شش ماهه دوم سال ۱۳۹۸ اظهار داشت: جوانان با حضور موثر خود در این برنامه‌ها، عملکرد مطلوبی برجای گذاشتند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: دانشجویان و طلاب ظرفیت بالنده و با ارزشی در فعالیت‌هعای داوطلبانه هستند.

وی تصریح کرد: باید قدردان این ظرفیت‌های مهم باشیم و با استفاده از خرد جمعی و مشارکت جوانان در تصمیم گیری‌ها و تصمیم‌سازی، گام‌های موثری در جهت خدمت برداریم.

گل فشان خاطرنشان کرد: مهم ترین شاخص‌ها در ارزیابی برنامه‌های شش ماهه دوم در سال گذشته شامل اجرای طرح های یلدانه، برگزاری برنامه ویژه سالروز تاسیس سازمان و پدافند غیرعامل، گرامیداشت شهید سردار سلیمانی، اهدای خون، برنامه‌های دهه فجر، کمک به سیل سیستان و بلوچستان، به روز رسانی کانون های دانشجویی در مسیر کارآفرینی است.

وی بیان کرد: در این برنامه‌ها، ۱۸ استان از جمله؛ خراسان رضوی، قم، اردبیل و تهران و چهار محال بختیاری، خوزستان، فارس، کرمان، همدان، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، اصفهان، قزوین، گیلان، هرمزگان، یزد، ایلام و مازندارن با اخذ ۱۰۰ امتیاز موفق به کسب رتبه عالی شدند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر عنوان کرد: همچنین ۱۰ استان با ۹۰ الی ۹۵ امتیاز، رتبه خیلی خوب را از آن خود کرده‌اند و تعدادی از استان‌ها نیز در سطح متوسط موفق به کسب امتیاز شدند.

یادآور می شود، این ارزیابی توسط اداره دانشجویی و طلاب سازمان جوانان بر اساس فعالیت ها و برنامه های اجرا شده در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۸ انجام شده است.

 

شما هم نظر خود را ارسال کنید