برنامه های اجرایی معاونت جوانان گیلان در هفته مبارزه با مواد مخدر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: دوره های آموزشی، برگزاری نمایشگاه، مسابقات مقاله نویسی، کتابخوانی و نقاشی در سراسر شعب هلال احمر به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: دوره های آموزشی، برگزاری نمایشگاه، مسابقات مقاله نویسی، کتابخوانی و نقاشی در سراسر شعب هلال احمر به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

مهندس سیاوش غلامی افزود: آسیب های اجتماعی یکی از بزرگترین بحران های جهانی و کشور می باشد که همواره جوانان و خانواده های آنان را تهدید می کند که وظیفه سازمانها تعامل و ایجاد بسترهای لازم جهت کاهش و پیشگیری از اعتیاد است و به همین منظور این جمعیت با اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی همگام با سایر سازمانها در این امر مشارکت می نماید.

امید عظیمیان معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: اجرای طرح پیمان و تشکیل گروههایی متشکل از اعضای جوان و آموزش آنان در جهت پیشگیری از اعتیاد، اجرای طرح کارمند یاری در جهت ارتقای آموزش کارکنان، پیشگیری از اعتیاد و مشاوره آنان از دیگر فعالیت ها در جهت کاهش معضلات اعتیاد در بین جوانان  می باشد.

عظیمیان بیان داشت: پخش کلیپ های آموزشی پیشگیری از اعتیاد در فضای مجازی، تشکیل زنجیره انسانی به منظور همبستگی و مشارکت اعضاء، برپایی نمایشگاه  و عرضه فعالیت های پیشگیرانه این جمعیت از فعالیت های این هفته توسط جمعیت هلال احمر می باشد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید