توجه به طرح‌های بومی و ابتکاری اعضا، الویت معاون جوانان البرز

به مناسبت دهه کرامت و روز دختر مراسمی با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان البرز در جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ سیدحسین بهنامیان در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه کرامت و تبریک روزدختر، اظهار کرد: حضرت معصومه سلام الله علیها نماد خوبی‌ها و زیبایی ها و سرچشمه معصومیت، کرامت و عفاف است.

وی افزود: روز دختر فرصتی برای برشمردن صفات بارز این بانو به عنوان الگویی شایسته برای دختران و بانوان جامعه است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز اضافه کرد: دخترانی که به شایستگی توانستند در اجرای وظایف محوله درجایگاه‌های اجتماعی با احساس مسئولیت و به کارگیری اصول و فنون تجربی و تخصصی و با حفظ شئون دینی مذهبی، بصورت توانمندانه خدمت کنند قابل تقدیر است.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های امور جوانان برای حضور در عرصه‌های اجتماعی، تربیت جوانان و افزایش سرعت و دقت در امدادرسانی‌ ها تصریح کرد: بکارگیری جوانان در جمعیت هلال احمر، اعضا را برای پذیرفتن مسئولیت‌های مختلف در ارکان نظام آماده می‌کند.

بهنامیان ادامه داد: تقویت ساختار کنونی و بها دادن به اعضا و فعالیت جوانان در کانون‌ها باعث نهادینه شدن مشارکت موثر جوانان هلال احمر در فعالیت‌ها  و تمرین مدیریت و رهبری در فعالیت‌های جوانان می‌شود.

وی همچنین بر ضرورت توجه به طرح‌های بومی و ابتکاری جوانان در هلال احمر تاکید کرد.