برگزاری جلسه شورای معاونین سازمان جوانان با حضور دکتر قوسیان دبیرکل جمعیت هلال احمر

دکتر قوسیان دبیرکل جمعیت هلال احمر: در راستای ایجاد شور و نشاط در میان جوانان تلاش خواهیم کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان دکتر قوسیان دبیرکل جمعیت هلال احمر در این جلسه گفت با عشق و علاقه دوباره به جمعیت هلال احمر بازگشت نمودم اما با شرایط موجود کار سختی پیش رو خواهیم داشت که باید در این راه به یکدیگر کمک کنیم. بی شک روی سازمان جوانان و اعضای آن حساب ویژه ای باز خواهیم کرد تا انشالله با اقدامات و حمایت هایی که صورت می پذیرد تلاش می شود جوانان همیشه پیشگام باشند.

وی بیان داشت جوانان پتانسیل عظیمی هستند و با توجه به بازه سنی که در آن قرار دارند، علاقه مند به انجام کارهای بشردوستانه می باشند. هیچ سازمانی در کشور دارای همچنین ظرفیتی نیست و سازمان جوانان می تواند با استفاده از این فرصت به جایگاه نخست و اصلی خود در انجام کارهای بشر دوستانه و داوطلبانه برگردد.

وی تصریح کرد با توجه به شرایط کنونی کشور در مسائل اقتصادی باز هم می شود کارهای قابل توجه و خوبی انجام داد. اعضا و امدادگران جمعیت هلال احمر خیلی نگاه مالی ندارند و با انجام کارهای داوطلبی نیاز های روحی و درونی خود را برطرف می کنند که بسیار ارزشمند و قابل تقدیر می باشد. اگر کودکان را در کانون های غنچه های هلال با مفاهیم خیرخواهانه و مهربانی آشنا کنیم می توانیم تاثیر بسزایی در جامعه ایجاد نماییم و این یک موفقیت محسوب می شود.

دکتر قوسیان در ادامه بیان داشت با نگاهی به تاریخچه و عملکرد سازمان جوانان در گذشته می توان مشکلات و چالش ها را بهتر شناخت و انشاءالله با کمک یکدیگر نقاط قوت را گسترش و نقاط ضعف را از بین ببریم.

در پایان جلسه دکتر قوسیان از تمامی قسمت های سازمان جوانان بازدید بعمل آورد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید