گرامیداشت روز دختر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) در استان خوزستان

معاون امور جوانان خوزستان از گرامیداشت روز دختر به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) خبر داد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان ، رقیه حاجی با اشاره به همزمان شدن تولد یکی از دختران جوان شعبه اهواز با روز دختر گفت : به مناسبت گرامی داشت این روز و ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و نیز به پاس قدردانی از زحمات دختران جوان عضو هلال احمر جشنی برپا شد

رقیه حاجی روز دختر را فرصتی مغتنم برای کار جمعی در مورد دختران دانست و افزود : توجه به اهمیت و ضرورت این روز و فرصت های آن میتواند زمینه های حرکت های بزرگ و تغییر و تحولات درخشان برای توسعه و بهبود زندگی دختران را فراهم نماید.

وی در ادامه بابیان اینکه شعب دیگر نیز این روز را برای اعضا جوان دختر جشن گرفتند تصریح کرد : اینگونه برنامه ها علاوه بر قدردانی از زحمات دختران هلال احمری برای اشاره کردن به  شخصیت حضرت معصومه(س) و ترویج ابعاد وجودی این دختر اهل بیت در میان دختران مسلمان و در نهایت الگوسازی از شخصیت آن حضرت برای دختران ما نیز هست

از دختران جوان جمعیت هلال احمر امیدیه به مناسبت و روز دختر تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی استان خوزستان،مولابرومند گفت : به مناسبت سالروز میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر کارگاه آموزشی سبک زندگی و سیره حضرت معصومه ( س) برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان امیدیه در ادامه اظهار کرد: در این مراسم مطالبی پیرامون زندگی حضرت معصومه( س)، کرامات ایشان و اهمیت زیارت آن بانوی مکرمه مطرح شد.

وی با بیان اینکه اعضا هلال احمر همیشه مانند یک خانواده در تمام حوادث و بلایا در کنار هم هستند تصریح کرد: ما نیز قدردان تمام زحمات دختران خوبمان در جمعیت هلال احمر هستیم .

مولا برومند افزود :در پایان این کارگاه با اهدا لوح  از دختران فعال جمعیت هلال احمر این  شهرستان تقدیر شد.

مراسم روز دختر در شادگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان خوزستان، عبدالغنی امیدی گفت : همزمان با ولادت فاطمه معصومه (س) و روز دختر مراسمی برای خواهران جوان و داوطلب جمعیت هلال احمر شادگان در مرکز امور جوانان این جمعیت با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری  اجتماعی در فضای باز برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شادگان با اشاره به سهم مهم دختران در بافت جمعیتی جامعه افزود : جایگاه و نقش دختران در فرهنگ عمومی کشورمان ، پیوسته سلامت و توانمندی فرهنگی و اجتماعی خود را، به پرورش دختران آگاه، توانمند، الگو و عفیف وابسته می داند.

امیدی در پایان تاکید کرد: دختران  سرمایه این جامعه هستند و نقش مهم و اساسی را درحال و آینده این جامعه دارند

جشن ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر در خرمشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان خوزستان، رئیس جمعیت هلال احمر خرمشهر، حاتم شراوه اظهار کرد : ویژه برنامه ای به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) وروز دختر با حضور جمعی از دختران جوان در مرکز این جمعیت برگزار شد.

 وی با بیان اینکه اکنون عمده فعالیت ها بر دوش جوانان نهاده شده افزود:  اصلی ترین اولویت ما در انجام برنامه‌ها و کارهای فرهنگی، اجتماعی و دینی، بهره مندی از توانمندی‌های آنان است.

حاتم شراره با اشاره به اینکه  آینده مدیریت کشور به دست جوانان است  تصریح کرد : جوانان با ایمان، تعهد و با برجستگی علمی افق روشنی را برای آینده این کشور رقم خواهند زد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید