جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان به عنوان دستگاه برتر در حوزه مبارزه با مواد مخدر معرفی شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان خبر داد: در همایش یاری گران زندگی از جمعیت هلال احمر به عنوان دستگاه برتر در حوزه مبارزه با موادمخدر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان؛ استاندار سیستان و بلوچستان در همایش یاریگران زندگی از جمعیت هلال احمر استان به عنوان دستگاه برتر در حوزه مبارزه با مواد مخدر تجلیل کرد.

متن پیام استاندار سیستان و بلوچستان خطاب به مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به شرح ذیل است:

جناب آقای راشکی

مدیرعامل محترم جمعیت هلال احمر

سلام علیکم

در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با الهام از فرهنگ متعالی و انسان ساز، مبارزه با مواد مخدر توفیقی بس بزرگ در راه خدمت به مردم شریف و انقلابی کشورمان محسوب می گردد، دامنه تاثیرات این حرکت ارزشمند چنان است که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از آن به عنوان “جهادی بزرگ و حرکتی بسیار عمیق در راه پیشرفت ملت ایران” یاد فرموده اند.

لذا بدینوسیله از همت و تلاش های ارزنده جنابعالی در امر مبارزه با مواد مخدر استان تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال سلامتی روز افزون شما را مسئلت می نمایم.

                                                                                                     احمد علی موهبتی

                                                                                                     استاندار و رییس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان

لازم به ذکر است جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان در اجرای تفاهم نامه های سه جانبه جمعیت هلال احمر با وزارت کشور و ستاد مبارزه با مواد مخدر در راستای کاهش آسیب های اجتماعی، طرح ملی پیمان، پروژه های اجتماع محور در مناطق حاشیه نشین ، همکاری با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در چهار سال متوالی به عنوان دستگاه برتر در زمینه پیشگیری از اعتیاد انتخاب شده است.

 

شما هم نظر خود را ارسال کنید