رتبـه عـالـی؛ سهـم جوانـان اصفهـانی از ارزیـابـی سـازمـان جوانـان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از کسب رتبه عالی این معاونت در ارزیابی برنامه‎های سازمان جوانان در شش ماهه دوم سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدر علی خانبازی گفت: کسب رتبه عالی در سطح کشور نشان از زحمات و تلاشهای اعضای جوانان و همکاران این حوزه در برنامهریزی، اجرا و ارسال گزارش فعالیتها در زمان مناسب است.

خانبازی تصریح کرد: همواره برنامههای عام المنفعه و بشردوستانه سازمان جوانان با حضور و مشارکت جوانان داوطلب به عنوان اصلیترین سرمایههای این جمعیت در سطح استان با شور و استقبال چشمگیری اجرا شده است .

وی افز.د: معاونت جوانان این استان در ارزیابی برنامههای سالروز تاسیس سازمان جوانان، طرح یلدانه، پدافند غیرعامل، گرامیداشت سردار سلیمانی، اهدای خون، دهه فجر، کمک به سیل سیستان و بلوچستان، به روز رسانی کانونهای دانشجویی و در مسیر کارآفرینی موفق به کسب نمرههای بالا شده است.

وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای پرسنل و اعضای جوانان این جمعیت تبیین کرد: امید است در سال جاری و سالهای آتی نیز شاهد اجرای پرشور برنامهها در راستای تحقق اهداف متعالی و اصول ارزشمند جمعیت هلال احمر و سازمان جوانان برای خدمت به آحاد جامعه باشیم.

شما هم نظر خود را ارسال کنید