تقدیر دکتر گل فشان رئیس سازمان جوانان از حضور گسترده جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر در پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر

23 خرداد ماه سال 99 تجلی دیگری از حضور حماسی جوانان، داوطلبان و نجاتگران جمعیت هلال احمر ایران در پای صندوق های رأی بود و در این میان جوانان مهربان و همدل نیز همگام با سایر هلال احمری ها در سراسر کشور، بار دیگر با مشارکت گسترده در انتخابات، حماسه ساز شدند.

خداوند متعال را سپاسگزارم که بار دیگر جوانان سرافراز ایران اسلامی حس مشارکت و همدلی خود را در عرصه پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر به نمایش گزاردند.

داوطلبان و نجاتگران شریف و نجیب جمعیت هلال احمر به ویژه جوانان عضو سازمان جوانان نیز در این شکوه همدلی همانند گذشته نقش آفرینی کرده و برگی دیگر به افتخارات جمعیت هلال احمر افزودند.

این حضور همیشه در صحنه شما جوانان، امدادگران، نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر به خوبی نشان می دهد که عشق و عطش کمک به انسان ها و تسکین آلام بشری به عنوان مهمترین اصل در این نهاد مردمی، در وجودتان جاری است.

اینجانب ضمن تقدیر و تبریک به همه هلال احمری های قدرشناس، از کلیه عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و همه‌ی دست اندکاران انتخابات به ویژه اصحاب رسانه که در برگزاری این حماسه پرشور نقش آفرین بودند، صمیمانه سپاسگزاری کرده و سربلندی و سرافرازی این نهاد غیرانتفاعی و مردمی را از خداوند متعال خواهانم.

امید است کاندیداهای منتخب شعب جمعیت هلال احمر نیز با عمل به وعده‌های خود، در رفع مشکلات و ارتقای جایگاه جمعیت هلال احمر نهایت تلاش خود را به کار گیرند و زمینه اعتلای ارزش‌ها و اصول بنیادی ناب و بی نظیر هلال احمر از جمله بشردوستی، مهربانی، کمک به هم نوع و … را در جامعه فراهم کنند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید