پیام تسلیت دکتر گل فشان رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در پی درگذشت دبیر کانون دانشجوئی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بم استان کرمان

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در پی درگذشت دبیر کانون دانشجوئی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بم استان کرمان پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ در متن پیام تسلیت دکتر محمد گل فشان آمده است:

انالله و اناالیه راجعون”

مهربانی و بشر دوست بودن از خصوصیت بارز اعضا سازمان جوانان جمعیت هلال احمر است.

انسانهایی که لذت کمک کردن به دیگران، انجام کار خیر، سخاوت به خرج دادن، دستگیری از دیگران و … همه و همه نشان از حس تعلق خاطری است که این افراد نسبت به همه انسانها به ویژه نیازمندان دارند. افرادی مقبول همگان خواهند بود که برای دیگران قدم برمی دارند، این افراد به جایگاه والای انسانی رسیده اند و با انجام اعمال خیرخواهانه و کمک به دیگران سبب افزایش آرامش روح و روان خود شده‌اند. اما از دست دادن چنین افرادی نه تنها دل همه کسانی که مهربانی دغدغه زندگیشان هست بلکه همه انسانها را بدرد می آورد.

درگذشت عضو جوان و داوطلب جمعیت هلال احمر که تا چندی پیش در بین تمامی انسان‌ها و در بین هیاهو و دغدغه‌های زندگی روزمره، بدون هیچگونه چشم داشتی و بصورت داوطلبانه با پوشیدن لباس سازمان جوانان هلال احمر به کمک همنوعان خود می‌‏شتافت و مهربانی را معنی می کرد، غمی بزرگ را بر جان اعضای جوانان جمعیت هلال احمر گذاشت.

درگذشت ناگهانی مرحوم «سعید شیرگیر» دبیر کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم، که اندوه و غم از دست دادنش در واژه ها نمی گنجد داغی سنگین بر دل همه ما زد، بدینوسیله این مصیبت عظیم را به خانواده بزرگ سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، خویشاوندان و بازماندگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده، طلب رحمت و مغفرت و برای خانواده و تمامی بازماندگان صبری جمیل را مسئلت می‌نمایم.

شما هم نظر خود را ارسال کنید