برگزاری مسابقه تدوین شعار و سرایش سرود با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان؛ دکتر گل فشان رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جوانان که می فرمایند (دنیا به جوان ایرانی و پایداری ایرانی و ابتکارهای ایرانی در بسیاری از عرصه ها با چشم تکریم و احترام می نگرد. قدر خود را بدانید و با قوت خداداد به سوی آینده خیز بردارید و حماسه بیافرینید) و با توجه به اینکه سازمان جوانان هلال احمر ایران به عنوان منبع عظیمی از سرمایه های انسانی جمعیت هلال احمر می باشد می تواند زمینه ساز شکوفایی جوانان در ابعاد مختلف باشد و پرورش نیروهای جوان، آموزش و ایجاد فرصت برای تجربه فعالیت اجرایی و مدیریتی، موجب اعتلای هر بیشتر کشور گردد. وی بیان داشت ضرورت این برنامه ریزی ها در بیانیه گام دوم انقلاب به خوبی روشن است.

دکتر گل فشان گفت با توجه به اقدامات انجام شده در حوزه جوانان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید و توجه خاص مقام معظم رهبری در ایفای نقش جوانان، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مسابقه سراسری تدوین شعار و سرایش سرود را برگزار می نماید.

وی افزود این مسابقه از متن بیانیه گام دوم انقلاب که توسط پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری منتشر شده است برگزار می شود و علاقه مندان می توانند تا پایان تیرماه سال جاری از طریق ارسال آثار به ایمیل gaamedovom_helal@gmail.com  در این مسابقه شرکت نمایند.