برگزاری نشست ویدئو کنفرانس رابطان خبری با حضور رئیس سازمان جوانان

جلسه ویدئو کنفرانس رابطان خبری با حضور دکتر گل فشان، رئیس سازمان جوانان، معاونان، مشاور، رئیس روابط عمومی و کارشناسان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و تمام رابطان خبری استان‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دکتر محمد گل فشان در این نشست گفت: اهمیت رابطین خبری سازمان بر کسی پوشیده نیست به همین دلیل یکی از اقدامات اصلی در این حوزه، تدوین آیین نامه و دستورالعمل رابطین خبری سازمان می باشد تا با ایجاد ساختار مناسب، خروجی بهتری داشته باشد.

وی بیان کرد: از آنجایی که سازمان به دنبال طرح های ابتکاری از سوی جوانان است، از این رو رابطین با توجه به اشرافیت بیشتر به اقدامات سازمان، می توانند در این زمینه کمک یار بهتری بوده و طرح های بهتری را ارائه دهند.

گل فشان بیان کرد: توانمندسازی رابطین خبری با برگزاری دوره ها و آموزش های تخصصی یکی از اولویت های سازمان است.

وی خاطرنشان کرد: رابطین باید مشارکت بیشتری با رسانه ها داشته باشند تا اطلاع رسانی به موقع فعالیت های بشردوستانه جوانان به بهترین شکل صورت پذیرد.

وی یادآور شد: هویت بخشی به رابطین خبری در دستور کار سازمان قرار دارد و به زودی برای همه رابطین استانی ابلاغی صادر خواهد شد.

رییس سازمان جوانان همچنین با اشاره به اعتبارات سازمانی گفت: در اجرای برنامه های مختلف سازمان از جمله طرح دادرس و… تخصیصی بابت مستندسازی به استان‌ها داده خواهد شد.

وی بیان کرد: شرایطی فراهم می شود تا در تمامی اردوهای کشوری از ظرفیت رابطین خبری استفاده شود. اجرای جشنواره رابطین خبری، رادیو هلال، تشکیل کمیته های تخصصی، انتخاب اعضاء فعال و معرفی آنها در سایت سازمان به صورت هفتگی از دیگر برنامه هایی بود که رئیس سازمان جوانان به آنها اشاره کرد.

یادآور می شود؛ در این گفتگوی گروهی برخط، ده نفر از اعضای شبکه رابطان خبری سازمان جوانان نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.