رئیس سازمان جوانان هلال احمر:

ضرورت توجه به استعداد جوانان/ مشکلات داوطلبان جوان هلال احمر بررسی می شود

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با بیان اینکه باید در راستای پویایی استعداد جوانان تلاش کنیم، اظهار کرد: قرار است با معاونین سازمان، به استان های مختلف کشور سفر کنیم و به بررسی استعداد و مشکلات جوانان بپردازیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی؛ محمد گل افشان در نشست صمیمی با دبیران کانون های جوانان استان از اختصاص سه دستگاه مینی بوس به هلال احمر استان خبر داد و افزود: خراسان جنوبی استانی برخوردار از فرهنگی والا بوده که همواره باید مورد توجه باشد.

وی با ابراز خرسندی از فرهنگ بشر دوستی خراسان جنوبی بیان کرد: حضود خودجوش مردم در صحنه های مختلف نشان از روحیه انسان دوستی و عطوفت مردم داشته که می طلبد مورد توجه قرار گیرد.

گل فشان با بیان اینکه باید در راستای پویایی استعداد جوانان تلاش کنیم، اظهار کرد: قرار است با معاونین سازمان، به استان های مختلف کشور سفر کنیم و به بررسی استعداد و مشکلات جوانان بپردازیم.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر اظهار کرد: از کانون های جوان در دستگاه های مختلف خواستاریم در راستای ایجاد برنامه پنج ساله سازمان، اقدامات پیشنهادی شان را مطرح کنند.

گل فشان با بیان اینکه در حال حاضر بازنگری مجموعه جوانان استان ها در دستور کار قرار دارد، گفت: اگر جوانانی قوی داشته باشیم، داوطلبان و نیروهای امدادی خوب و مقتدری خواهیم داشت.

وی خواستار توجه ویژه به آموزش حوزه جوانان شد و اظهار کرد: در راستای استفاده بهینه از کارت هویتی جوانان هم اقداماتی در دستور کار قرار دارد.

گل فشان با اشاره به جنگ اقتصادی دشمن بیان کرد: بسیاری از افراد در جنگ کنونی دشمن مشکلات زیادی را متحمل می شوند که باید مورد حمایت قرار گیرند.

وی با اشاره به روحیه نوع دوستی و بشر دوستی داوطلبان هلال احمر بیان کرد: نیروهای جوان امدادی این سازمان داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی با سازمان همکاری می کنند.