پیام تبریک رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان، دکتر گل فشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

متن پیام به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

((الهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت))

عید سعید فطر نماد یک ماه بندگی است که مسلمانان با قدر دانستن این ماه مبارک و به جا آوردن روزه به عنوان یک امر واجب، از این خان کرم ، بهره معنوی را بردند به ویژه جوانانی که در این ماه، بندگی خاصی از خود نشان دادند. جوانانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا بار دیگر فداکاری و مهربانی را معنا نموده و در راه مبارزه با این بیماری بدون هیچ ترس و واهمه ای به کمک هم نوعان خود شتافتند و اکنون با حلول ماه شوال، هنگامه پاداش گرفتن روزه داران واقعی فرا رسید. بی شک تلاش های همه عزیزان هلال احمری در نزد خداوند متعال دارای جایگاه رفیعی خواهد بود و پاداشی عظیم در انتظار این مهربانان است.
عید سعید فطر، عید بازگشت به فطرت پاک انسانی، عید یکپارچگی، وحدت امت اسلامی در سپاس بر نعمات الهی و توفیق عبادت و بندگی و پیروزی و تزکیه نفس در جهاد اکبر است.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک و پر از خیر و برکت رمضان، حلول ماه شوال و فرارسیدن عیدسعید فطر را به محضرحضرت ولی عصر مهدی موعود (عج) و نایب برحق ایشان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران به ویژه شهدای سلامت و همه هلال احمری های بی منت و ایثارگر صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دکتر گل‌ فشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر