همکاری جوانان در برگزاری مراسم احیا/ تب سنجی در امکان برگزاری مراسم شب قدر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهبهان از برپایی ایستگاه های تب سنجی در محل های برگزاری مراسم شب قدر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان حسین مرشد بهبهانی اظهار داشت: اعضا جوان و امدادگر این جمعیت در شب های احیا اقدام به برپایی پایگاه تب سنجی کردند.

وی افزود: با توجه به اعلام ستاد کرونا مبنی بر امکان برگزاری مراسم شب قدر، پایگاه های مختلفی در سطح شهرستان برپا و از روزه داران تست تب سنجی گرفته شد.

رئیس جمعیت هلال احمر بهبهان بیان کرد: در این طرح که با مشارکت فعال اعضا خواهر و برادر اجرا شد، بیش از ۷۰۰ نفر از مراجعین تست گرفته شد.

وی گفت: حضور هلال احمر در این مراسمات بعنوان تسهیل گر برای امکان برگزاری مراسم و معین دستگاه های اجرایی بود

دست نیایش جوانان شادگانی در شب های احیا

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان عبدالغنی امیدی ضمن تسلیت شهادت امام علی (ع) اظهار داشت: اعضا این جمعیت همزمان با ایام عزاداری و شب زنده داری احیا در مراسمات این شهرستان حضور فعال داشتند.

وی هدف از اجرای این برنامه را ارتقا روحیه معنوی اعضا خواند و افزود: توسل به ائمه نیاز فطری ما است و باید برای رهایی از مشکلات به آن چنگ بزنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شادگان با اشاره به سیره عملی نخستین امام شیعیان بیان کرد: جمعیت هلال احمر بر پایه انسان دوستی بنا نهاده شده که امام علی بهترین اسوه این اصل است.

وی گفت: بهترین وسیله برای ارتقا روحیه داوطلب محوری و کمک به همنوعان همین شرکت در مراسمات مذهبی و کسب فیض از احوالات عملی معصومین است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید