اجرای طرح های بشردوستانه جوانان استان بوشهر

معاونت جوانان از اجرای طرح های بشردوستانه استان بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ مساجد شهرستان گناوه  و ملی شهرستان دشتی ضدعفونی شدند.

به همت جوانان هلال احمر شهرستان گناوه مساجد و مصلی دشتی برای برگزاری مراسمات ضدعفونی شدند.

آمنه غریبی افزود: در راستای اجرای پرتکل بهداشتی در برگزاری مراسمات مذهبی جوانان هلال احمر به ضدعفونی مکان های مذهبی پرداختند.

وی گفت: سرعت شیوع این بیماری در برخی نقاط استان با شیب تندی مواجه می باشد و این مهم اهمیت اجرای این گونه موارد را دوچندان می کند.

وی تصریح کرد: مکان هایی که مردم بیشترین استفاده و بهره وری از ان دارند باید با حساسیت بیشتری به این م ضوع توجه کنند.

توزیع ماسک در لیالی قدر

معاون امور جوانان از توزیع ماسک در مراسمات شب قدر خبر داد.اعضا جوانان با حضوردر محل برگزاری مراسمات شب های احیا در بین مردم اقدام به توزیع ماسک کردند.

آمنه غریبی تصریح کرد: با توجه به برگزاری مراسمات با رعایت حداکثری پرتکل های بهداشتی اعضا جوان شهرستان گناوه با اهمیت گذاری در رعایت نکات مقابله با شیوع این ویروس به توزیع ماسک بین حاضرین و شرکت کنندگان در مراسم کرده و همچنین به استقرار پایگاه تب سنجی پر،اختند.

وی افزود: یکی دیگر از خدمات این شب ها اجرای تب سنجی و پایش شرکت کنندگان در مراسم بود.

ایستگاه تب سنجی در لیالی قدر

ورودی مصلی شهرستان دیلم و دشتی در شب های قدر با برپایی تب سنجی پایش شد.

به گزارش معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر جوانان شهرستان دیلم و دشتی به مناسبت شب های قدر و حضور مردم درمصلی این شهر اقدام به برپایی پست پایش و تب سنجی کردند.

آمنه غریبی تصریح کرد: همسایگان شمال استان بوشهر با پیک جدید شیوع بیماری روبرو هستند و استان بوشهر نیز تحت تاثیر این شیوع جدید قرار گرفته است.

وی گفت: با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری مراسمات مذهبی که تعداد زیادی در مکان ها حضور دارند،  این سازمان اقدام به تست تب سنجی در ورودی این مکان کرد.

وی افزود: کوکان، سالمندان و افراد دارای بیماری بهتر است که در مکان های شلوغ با توجه به سرعت انتقال بیماری حضور پیدا نکنند.

همت جوانان در کمک مومنانه

معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر از برگزاری رزمایش کمک مومنانه با حضرز جوانان هلال احمر خبر  داد.

با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در راستای کمک به اقشار کم برخورد و اجرای طرح رزمایش کمک هایآ مومنانه جوانان هلال احمر شهرستان کنگان در این اقدام مشارک کردند.

آمنه غریبی تصریح کرد: بسته های غذای و بهداشتی در طرح رزمایش کمک های مومنانه توسط هلال احمر کنگان به مرکز نگهداری معلولین خانه بهشت اهدا شد.

وی افزود: در این کار خدا پسندانه جمعیت هلال احمر با مشارکت و همکاری فرمانداری، اداره ورزش و جوانان، کانون های سازمان جوانان انجام پذیرفت.

شما هم نظر خود را ارسال کنید