تقدیر از حافظان سلامت نقاهتگاه امام علی(ع) در شهرستان بوکان

حافظان سلامت بیماران ویروس کرونا در نقاهتگاه درمانگاه امام علی(ع) مورد تقدیر و تشکر رئیس جمعیت هلال احمر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی؛ انور بیادار رئیس جمعیت هلال احمر بوکان در نشست صمیمی با پرستاران در نقاهتگاه امام علی(ع)، ارزش کار آنها را در شرایط سخت اوایل شیوع ویروس کرونا یادآوری کرد و همکاری داوطلبانه آنها را ارج نهاد.

وی بیان داشت: امروز افتخار داشتم تا در خدمت دوستان و بزرگوارانی باشم که در صف اول مبارزه با ویروس کرونا در کنار سایر اعضای جوانان و امدادگران هلال احمر به ارائه خدمات ارزشمند بشردوستی با ایثار و فداکاری اقدام کردند.

بیادار در ادامه افزود: در شرایط بسیار سخت روزهای اول شیوع ویروس کرونا که آموزش های در خانه ماندن را ترویج می کردیم، این عزیزان به همراه پرسنل خدوم هلال احمر، اعضای داوطلبان، جوانان و امدادگران دلسوز و پر تلاش با اعلام فراخوان عمومی ما را در ارائه خدمات صادقانه و داوطلبانه در نقاهتگاه یاری کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های بی وقفه و بدون چشمداشت این حافظان سلامت و تکریم شعار هفته هلال احمر امسال ، لوح سپاسی را تقدیم محضرشان نمود و برایشان از خداوند منان آرزوی صحت و سلامتی و توفیق استمرار در انجام خدمات بشردوستی را خواستار شد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید