در ادامه اجرای طرح پویش «قرار مهربانی» در استان فارس و مشارکت جوانان هلال احمر در توزیع غذای گرم بین نیازمندان

معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر فارس از اجرای طرح پویش «قرار مهربانی» با شعار اهدای خون، هدیه ای برای نجات انسان ها در ماه مبارک رمضان و اشتیاق جوانان در شب های پر فضیلت ماه رمضان برای اهدا خون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس؛ غلامحسن تجلی معاون امور جوانان ضمن قدردانی از حضور جوانان برای تحقق هدف قرار مهربانی  گفت:  با توجه به اعلام سازمان انتقال خون مبنی بر کاهش شدید سطح ذخایر خون و فرآورده های آن با توجه به شیوع بیماری کرونا  و کاهش استقبال مردم و تاکید بر امر اهدای خون به منظور حفظ بانک خونی، سازمان جوانان همچون سال های قبل پویش قرار مهربانی را در شبهای پر فضیلت ماه رمضان اجرا میکند.

تجلی اضافه کرد: با تعامل اداره کل انتقال خون استان، هماهنگی لازم با کانون های هلال احمر برای مراجعه به پایگاه ها انتقال خون صورت گرفته و در این مرحله از اهدا خون از شهرستان های جهرم و زرین دشت در استان فارس جوانان برای انجام این فعالیت بشردوستانه حضور یافتند.

وی تصریح کرد: اعضای هلال احمر همیشه در اهدای خون برای کمک به بیماران نیازمند خون و فرآورده های آن پیش قدم بوده اند و امروز نیز با حضور خود بر اهمیت این امر تاکید کردند ;i  که در این مرحله از اهدا خون تعداد ۲۸ نفر از اعضای جوانان، دانشجویی و روستایی در این دو شهرستان شرکت کردند.

تجلی در پایان ضمن اشاره به اینکه طرح ملی قرار مهرابنی در همه شعب در حال اجرا شدن است گفت: جوانان هلال احمر سراسر استان فارس نیز برای حضور در این طرح مشاقانه و با علاقه زیاد در برنامه ریزی های بعدی شرکت خواهند کرد و برای تحقق این هدف پر از ارزش بشردوستانه تلاش میکنند.

جوانان هلال احمر از مرکز شهرستان های شیراز و رستم در شب قدر ماه مبارک رمضان در توزیع غذای گرم بین نیازمندان شرکت کردند

در مراسم ضیافت شب های اعضای جوانان هلال احمر شیرازی برای کمک به نیازمندان غذای گرم با حفظ پروتکل بهداشتی  توزیع کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شیراز هدف کلی از اجرای این طرح را کمک به ایتام و نیازمندان در ماه مبارک رمضان توصیف کرد و افزود: اعضای جوانان هلال احمر شیرازی در این طرح خودجوش عمل کرده و غذای گرم بین نیازمندان توزیع کردند..

پخت ۱۰۰غدای گرم توسط کانون جوانان شهرستان رستم در شب قدر

رئیس شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان رستم گفت: توزیع غذای گرم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با هماهنگی های انجام شده کانون جوانان هلال احمر شهرستان رستم  در بین نیازمندان توزیع شد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید