برگزاری برنامه های هفته هلال احمر با شعار تقدیر از حافظان سلامت توسط جوانان همدان

برنامه های هفته ی هلال احمر در حوزه جوانان با شعار تقدیر از حافظان سلامت از 18 تا 24 اردیبهشت ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان؛ مریم پاک بین معاونت جوانان جمعیت هلال احمر گفت: فعالیتهای حوزه جوانان درهفته هلال احمر از ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت ماه با شعار تقدیر از حافظان سلامت برگزار شد.

پاک بین گفت: برنامه های هفته هلال احمر در ماه رمضان ماه مهمانی خدا، رنگ و بویی معنوی داشت.

وی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان وآرزوی قبولی طاعات و عبادات، و همچنین عرض تسلیت به کارکنان هلال احمر و خانواده ی محترم مرحوم علی اکبر شاهمردی رئیس شعبه جمعیت  هلال احمر شهرستان فامنین و از پرسنل خدوم  جمعیت، ضمن گرامیداشت هفته هلال احمر اظهار داشت: فراخوان هفته هلال احمر امسال غالباً در فضایی مجازی ودر برخی موارد با رعایت فاصله گذاری اجتماعی از ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت ماه، با شعار تقدیر از حافظان سلامت اجرا شد.

 وی در ادامه  نشست خبری سرپرست جمعیت هلال احمر همدان، دیدار سرپرست جمعیت هلال احمر و نماینده ولی فقیه و اعضای شورای معاونین با آیت الله موسوی اصفهانی مدیر کل حوزه علمیه برادران، برگزاری جلسه ویدیو کنفرانس با ریاست محترم سازمان جوانان، دیدار امام جمعه استان همدان  با شورای مدیران جمعیت، تقدیر از حافظان سلامت بیمارستان بعثت همدان، دیدار استاندار با شورای مدیران جمعیت هلال احمر و فراخوان عضویت را از جمله برنامه های حوزه جوانان استان در این هفته اعلام کرد.

شهرستان همدان

جلال نانکلی رئیس شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان همدان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امیر المونین علی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت: امور جوانان شهرستان همدان در هفته هلال احمر نسبت به  تقدیراز حافظان سلامت بیمارستان تامین اجتماعی، مشارکت اعضاء کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور همدان در ضد عفونی و غربالگری شرکت کنندگان مراسم شبهای قدر، تقدیر از جوانان فعال همدانی در طرح غربالگری کرونا ویروس با حضور مقامات استانی، برگزاری مسابقه دانشجویی با محوریت کرونا-بهار کرونایی پرستاران و پزشکان – پیشگیری و امید بخشی به جامعه – در بخش های شعر، دلنوشته، عکس و طرح های ابتکاری در ایام قرنطینه اقدام کردند. در ادامه نانکلی از کسب رتبه برتر شعر طنز (کرونا در قرنطینه) و تقدیر از آثار برتر در این شهرستان خبر داد.

شهرستان تویسرکان

عزیزی سرپرست جمعیت هلال احمر شعبه تویسرکان گفت: در اقدامی با شکوه اعضای جوانان این شعبه به مناسبت هفته هلال احمر از رئیس و کارشناسان جوانان جمعیت این شهرستان تقدیر کردند.

وی ادامه داد:  تقدیر از حافظان سلامت بیمارستان تویسرکان، تقدیر از اعضای فعال کانونهای دانشجویی و جوانان تویسرکان در زمینه پیشگیری از کرونا ویروس، دیدار با فرماندار شهرستان تویسرکان و فضا سازی شعبه را از جمله اقدامات امور جوانان این شهرستان، در هفته هلال عنوان کرد.

شهرستان بهار

مهدی حمزه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهار گفت: هفته هلال احمر امسال در شهرستان بهار با شعار تقدیر از حافظان سلامت با تقدیر از حافظان سلامت بیمارستان بهار به همت اعضاء کانون جوانان وتقدیر از حافظان سلامت شرکت کننده در طرح غربالگری شهرستان بهار به همت امور جوانان این شعبه انجام شد.

شهرستان نهاوند

علی کیانی رئیس شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان نهاوند، ماه رمضان را ماه مهمانی خدا خواند و با آرزوی توفیق و سلامتی تمام مسلمین از درگاه احدیت  تقدیر از حافظان سلامت به همت کانون جوانان نهاوند، تقدیر از اعضای فعال کانونهای دانشجویی و جوانان نهاوند در زمینه پیشگیری از کرونا ویروس و غبار روبی مزار شهدای آن شهرستان را از جمله فعالیتهای امور جوانان آن شعبه برشمرد.

شهرستان کبودرآهنگ

جبار طهماسبی رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کبودرآهنگ ضمن تبریک و گرامی داشت هفته هلال احمر و قبولی طاعات و عبادات در ایام ماه مبارک رمضان گفت: در هفته هلال، دیدار با فرماندار کبودرآهنگ، غبار روبی مزار شهدا و دیدار با امام جمعه شهرستان و تقدیر از حافظان سلامت به همت امور جوانان این شعبه انجام شد.

شهرستان فامنین

سجاد پور عرب سرپرست شهرستان فامین درگذشت ناگهانی مرحوم علی اکبرشاهمردی رئیس سابق این جمعیت را تسلیت گفت واظهارداشت: برگزاری مراسم یاد بود ایشان، اجرای ویژه برنامه های هفته هلال، جلسه با دبیران کانون ها و تقدیر از حافظان سلامت از جمله برنامه های امور جوانان این جمعیت در هفته هلال می باشد.

شهرستان ملایر

حسن آبخو رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملایر ضمن گرامیداشت هفته هلال احمر گفت برنامه های هفته هلال این شهرستان در فضایی کرونایی با تقدیر از حافظان سلامت شروع  و در ادامه با دیدار از امام جمعه شهرستان ملایر و غبار روبی مزار ایشان با بیان این مطلب که شیوع بیماری کرونا بزرگترین چالش قرن اخیر است و کشور ما نیز از این قضیه مستثنی نیست، وی همچنین برگزاری زنگ تفریح کرونایی در فضای مجازی را یکی ازطرح های ابتکاری امور جوانان این شعبه نام برد.

شهرستان اسدآباد

محمد رضا اعتصام رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسدآباد ضمن گرامیداشت هفته هلال احمر و عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امیرالمونین علی (ع) و طلب مغفرت و شادی روح مرحوم علی اکبر شاهمردی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فامنین، دیدار با امام جمعه شهرستان اسدآباد را از جمله اقدامات امور جوانان این شعبه در هفته هلال احمر دانست.

شما هم نظر خود را ارسال کنید