برنامه های  هفته هلال احمرتوسط اعضای جوانان استان بوشهر

از تقدیر از حامیان سلامت تا غبارروبی گلزار شهدا گناوه توسط جوانان هلال احمر استان بوشهر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ کادر درمانی بیمارستان سانتر کرونا مورد تقدیر قرار گرفت. در ادامه فعالیت های هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر داوطلبین این جمعیت از خدمات و رشادت های کادر درمانی در این روزها تجلیل کردند.

آمنه غریبی تصریح کرد: عده بسیاری از پرسنل خدوم و پرتلاش کادر درمان کشور این روزها از خانواده های خود مدت های بسیاری فاصله داشته تا بتوانند به سیر درمانی بیماران مبتلا به ویروس کرونا رسیدگی کنند.

وی گفت: وقتی چهره کادر درمان را مشاهده می کنیم پشت آن چهره خسته عشقی نهفته که بسیار ارزشمند می باشد.

غریبی افزود: قدردان زحمات این عزیزان هستیم که خانواده های خود را بعد از خانواده بزرگ بیماران مبتلا به این ویروس در اولویت قرار داده اند.

معاون امور جوانان خاطرنشان کرد: امیدواریم بزودی شاهد عبور از این ویروس در کشور باشیم

تجلیل از خانواده شهدای مدافع سلامت

خانواده شهدای مدافع سلامت استان بوشهر از سوی هلال احمر تقدیر شدند. در راستای گرامیداشت مقام شهدای مدافع سلامت در مبارزه با ویروس کرونا جمعیت هلال احمر از خانواده آنان تجلیل کرد.

آمنه غریبی تصریح کرد: در زمان بیماری ها و موارد درمان دستان مهربانی هستند که همواره یار و یاور دردمندان بوده و این روزها این فرشتگان زمینی بیشتر برای سلامت جامعه تلاش می کنند.

وی بیان کرد: پرستاران و پزشکان بسیاری در کشور بسیج شده اند که با همت و تلاش شبانه روزی درصدد درمان بیمارانی باشند که با ویروسی ناشناخته دست و پنجه نرم می کنند.

غریبی افزود: در این روزهای پر التهاب که کشور در حال مقابله با این ویروس است برخی از این زحمتکشان عرصه سلامت برای درمان بیمار ، خود دچار این ویروس شده و عده ایی نیز در این راه به درجه شهادت نائل آمدند.

معاون امور جوانان خاطرنشان کرد: اینان مدافعان حریم سلامت هستند که در سنگر این روزهای خود جان فشانی هایی مثال زدنی را از خود نشان داده که بی شک مدیون زحمات آنان هستیم.

دیدار کارکنان جمعیت هلال احمر جم با نماینده ولی فقیه

امدادگران، داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر با حجت الاسلام محمد محمدی دیدار کردند. امام جمعه شهرستان جم در این دیدارگفت: جمعیت هلال احمر همواره در بحران ها و حوادث خوش درخشیده است.

 آمنه غریبی تصریح کرد: به مناسبت هفته هلال احمر و صلیب سرخ کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان جم با نماینده ولی فقیه و امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

وی گفت: در این دیدار حجت السلام و المسلمین محمدی از خدمات هلال احمر تقدیر کرد.

وی افزود: هلال احمر یکی از سازمان هایی است که همواره در موارد مختلف به یاری نیازمندان و حادثه دیدگان می شتابد.

در این دیدار برخی از اعضا به نمایندگی شرحی از فعالیت ها و خدمات این مجموعه را دقایقی توصیح دادند.

غبارروبی گلزار شهدا گناوه

گلزار مطهر شهدای شهرستان گناوه همزمان با هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ با حضور ریاست این شعبه، کارکنان و جمعی از اعضاء غبار روبی و عطرافشانی شد.

به مناسبت فرارسیدن هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر جمعی از کارکنان و داوطلبین این جمعیت با حضور در گلزار شهدای این شهرستان ضمن گرامیداشت مقام والای شهدا جنگ تحمیلی تجدید میثاق کردند.

آمنه غریبی ادامه داد: تاریخ این کشور برگ زریتی از رشادت و ازخودگذشتگی مردان و زنانی است که برای دفاع از آرمان این کشور جان خود را فدا کردند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید