اجرای طرح های حمایتی و بشردوستانه جوانان قم در شب های قدر

همزمان با لیالی قدر اعضای کانون های هلال احمر استان قم اقدام به اجرای طرح های حمایتی و بشردوستانه کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ طرح توزیع بسته های افطاری و بهداشتی ویژه نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا به مناسبت شب های قدر و شهادت امیرالمومنین حضرت علی (علیه السلام) با مشارکت اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان قم اجرا شد.

بر اساس این گزارش، ۱۰۲ نفر(۳۲ خانوار) در استان قم تحت پوشش این طرح دانشجویی قرار گرفتند.

اجرای طرح بشردوستانه ی حمایت از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست آسایشگاه کودکان اعصاب و روان زندگی سبز با قربانی کردن گوسفند توسط یکی از اعضای فعال کانون دانشجویی دانشگاه آزاد مصادف با شب شهادت امام علی (ع) از دیگر برنامه های دانشجویان هلال احمری بود.

بسته بندی ارزاق نیازمندان که به همت خیرین استان قم تامین شده در ماه مبارک رمضان توسط اعضای کانون جوانان هلال احمر از دیگر برنامه های جوانان استان در شب های قدر بود.

همچنین اجرای ختم قرآن و صلوات و برگزاری مراسم افطاری ساده با مشارکت جوانان و رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از دیگر برنامه های این کانون در ماه رمضان به شمار می رود.

یادآور می شود، توزیع بیش از ۷۰ سبد کالا توسط موسسه حامی و داوطلبان هلال احمر بین نیازمندان در شب شهادت امیر المومنین علی علیه السلام نیز از دیگر برنامه های لیالی قدر هلال احمر قم بود.