در راستای طرح ملی غمگساران جوان برگزار شد:

دیدار با خانواده شهید همیار سلامت و عضو داوطلب هلال احمرشهرستان یزد

مدیرعامل ،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد و جمعی از جوانان هلال احمر شهرستان یزد با حضور در منزل خانواده ایلات منش ،یاد آن مرحوم را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ مدیرعامل به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد و سرپرست هلال احمر شهرستان یزد و جمعی از جوانان هلال احمر شهرستان یزد با حضور در منزل خانواده ایلات منش شهید همیار سلامت و عضو داوطلب هلال احمر شهرستان ،یاد آن شهید را گرامی داشتند و از صبر و بردباری این خانواده قدردانی کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ضمن تسلیت به خانواده این عضو داوطلب هلال احمرگفت : جهاد این ایثارگر و عضو داوطلب هلال احمر در جبهه جنگ بی‌امان با کرونا در حافظه همه ما و مردم استان و خانواده هلال احمر به یادگار می‌ماند.

وی عنوان کرد : این شهید زمانی که در قید حیات بود مظهر مقاومت و ایثارگر و از خودگذشتی بود و در تمام برنامه ها و فعالیتهای هلال احمر بصورت داوطلبانه حضور فعال و موثری داشت که  باید خاطره او همیشه زنده بماند.

در ادامه حجت الاسلام شعشعی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد  ضمن ابراز تأسف و تأثر، از خداوند منان برای این مرحوم؛ عُلوّ درجات و حشر با ائمه معصومین و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل را خواستار شد.

در پایان این دیدار با اهدا قاب قرآنی از خانواده این عضو هلال احمر و شهید همیار سلامت تقدیر شد.

شایان ذکر است شهید محمد صادق ایلات منش عضو فعال و داوطلب هلال احمر شهرستان یزد بر اثر ضدعفونی و گندزدای سطح شهر و تلاش شبانه روزی در زمان شیوع ویروس کرونا در راه خدمت به مردم جان خود را ازدست داد .