اجرای برنامه های هفته هلال احمر در ملارد

به مناسبت هفته هلال احمر و صلیب سرخ طرح ملی غمگساران جوان با حضورتعداد کمی از اعضاء جوانان، امداد و نجات و داوطلبان این جمعیت بصورت پخش زنده از شبکه اجتماعی اینستاگرام اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ جوانان جمعیت هلال احمر ملارد همزمان با آغاز هفته هلال احمر با هدف همدلی و همدردی و تسکین آلام خانواده های داغدار ناشی از بیماری کووید۱۹ وشهدای سلامت در فضای باز پایگاه شهید اینانلو مراسم ختم مجازی برگزار کردند.

مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و توسل به پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم و خواندن دعای فرج آغاز شد و مداحان نوروز داهول و سجاد رضاپور پس از روضه خوانی، با خواندن زیارت عاشورا مراسم ختم به پایان رسید.

در پایان نیز حجت الا اسلام ابراهیم پور با سخنرانی فواید و برکات ماه مبارک رمضان و نقش دعا در مقابله با بیماری کرونا داوطلبین جمعیت را با رعایت فاصله اجتماعی و بهداشتی به سفره ی افطاری دعوت کرد.

همچنین نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان مورد حمایت قرار گرفتند

نیازمندان شهرستان ملارد در ایام مبارک ماه رمضان توسط اعضای جوانان ،امدادگران و نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد مورد حمایت قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد؛ اعضای جوانان ، امدادگران و نجاتگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد به صورت خود جوش برای نیازمندان بسته های حاوی نان تهیه و به انان اهدا کردند.

اعضای کانون داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد در پایگاه جاده ای شهید اینانلو گرد هم آمدند و با حفظ نکات بهداشتی به پخت نان پرداختند و پس از آن ؛نان های بسته بندی شده را بین نیازمندان توزیع کردند.

وی اظهار کرد:نان یکی از مهم ترین و پر مصرف ترین مواد غذایی است و در این ایام قرنطینه شاید نه تنها قشر نیازمند بلکه اکثر مردم حتی در تهیه نان هم دچار مشکل شده باشند ؛پس چه بهتر است که حواسمان به اقشار ضعیف جامعه باشد.